Mozilla Thunderbird nie przekierowuje

(hammer52) #1

Używam klienta poczty Mozilla Thunderbird. W poczcie dostaje linki, które kiedy na nie kliknę nie przekierowują mnie. Np zamawiałem leki w e-aptece. Dostałem w poczcie linka z poleceniem bym kliknął na słowo "Potwierdzam" Poprzednio kiedy klikałem link przenosił mnie na stronę tej apteki, a teraz nie. Dlaczego?

(Dimatheus) #2

Hej,

Thunderbird blokuje linki, by zwiększyć ochronę systemu. Zwykle po włączeniu mail'a poniżej pasku menu pojawia się komunikat z zapytaniem, czy odblokować zablokowaną zawartość. Po kliknięciu przycisku linki w mail'u powinny działać bez problemu. ewentualnie spróbuj kliknąć link trzymając wciśnięty na klawiaturze lewy Ctrl.

Pozdrawiam,

Dimatheus

(hammer52) #3

Sprawdziłem podane porady, ale nic nie dają. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie nowa instalacja programu?

-- Dodane 26.07.2012 (Cz) 20:38 --

Chyba nikomu się nie narażę, jak napiszę co zrobiłem, że odnośniki wysyłają mnie tam gdzie trzeba. Zrobiłem "nakładkę" na Thunderbirda i teraz jest ok. Widać z tego, że był jakis defekt w tej aplikacji.

(Dimatheus) #4

Hej,

Zależy. Czasami takie problemy mogą powodować dodatki do programu, które zostały nie do końca poprawnie zainstalowane bądź usunięte. W takim przypadku należy wszystkie odinstalować, przeczyścić dysk poprzez CCleaner'a, a następnie znów zainstalować używane dodatki. :slight_smile:

Pewnie, że nie - wręcz przeciwnie. Dobrze, że wskażesz jedną z dróg naprawienia problemu. :slight_smile:

Aplikacji bądź jej dodatków. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus