Mozilla Thunderbird nie przekierowuje

Używam klienta poczty Mozilla Thunderbird. W poczcie dostaje linki, które kiedy na nie kliknę nie przekierowują mnie. Np zamawiałem leki w e-aptece. Dostałem w poczcie linka z poleceniem bym kliknął na słowo “Potwierdzam” Poprzednio kiedy klikałem link przenosił mnie na stronę tej apteki, a teraz nie. Dlaczego?

Hej,

Thunderbird blokuje linki, by zwiększyć ochronę systemu. Zwykle po włączeniu mail’a poniżej pasku menu pojawia się komunikat z zapytaniem, czy odblokować zablokowaną zawartość. Po kliknięciu przycisku linki w mail’u powinny działać bez problemu. ewentualnie spróbuj kliknąć link trzymając wciśnięty na klawiaturze lewy Ctrl.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Sprawdziłem podane porady, ale nic nie dają. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie nowa instalacja programu?

Dodane 26.07.2012 (Cz) 20:38

Chyba nikomu się nie narażę, jak napiszę co zrobiłem, że odnośniki wysyłają mnie tam gdzie trzeba. Zrobiłem “nakładkę” na Thunderbirda i teraz jest ok. Widać z tego, że był jakis defekt w tej aplikacji.

Hej,

Zależy. Czasami takie problemy mogą powodować dodatki do programu, które zostały nie do końca poprawnie zainstalowane bądź usunięte. W takim przypadku należy wszystkie odinstalować, przeczyścić dysk poprzez CCleaner’a, a następnie znów zainstalować używane dodatki. :slight_smile:

Pewnie, że nie - wręcz przeciwnie. Dobrze, że wskażesz jedną z dróg naprawienia problemu. :slight_smile:

Aplikacji bądź jej dodatków. :slight_smile:

Pozdrawiam,

Dimatheus