Mozilla Thunderbird - Profile

Czy jest możliwe ustawienie w MT czegos takiego jak w OE są Tożsamości, chcę aby 2 osoby mogły korzystać z MT.

Pozdrawiam.

Start -> Programy -> Mozilla Thunderbird -> Menedżer Profili

I ustawiasz sobie :slight_smile:

Klikasz Utwórz nowy profil a jesli chcesz, aby to okienko z wyborem profilu pokazywało się za każdym razem, odznaczasz na dole funkcję Nie wyświetlaj tego okna przy uruchamianiu

Jeśli nie masz tam takiej funkcji (w menu start), to prawym przyciskiem myszki na skrót TB i w polu Element docelowy , na samym końcu dopisz -P bądź -p , na przykład:

Tylko musisz wcześniej program wyłączyć , dopiero później wykonujesz tą zmianę

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam.

Witam…mam pytanie: w jaki sposób tak skonfigurować Mozilla Thunderbird aby nikt niepowołany nie mógł czytać moich wiadomości…i tych co przychodzą i tych co już są…jak narazie to otwiera si ę program i czyta się aż miło…co prawda pyta się o hasło ale klikasz anuluj i czytasz sobie co tam jest…nie wiem czy jest taka opcja jak na poczta.onet.pl: wylogowuje się i po sprawie …a tu?czort wie jak to zrobić…zainstalowałem sobie,skonfigurowałem w kolejnych krokach instalatora i w żaden sposób nie mogę tak zablokować programu/konta aby nikt niepowołany nie mógł czytać co tam się znajduje…może coś żle robię?bardzo proszę o pomoc!

pozdrawiam

cenart a nie najłatwiej ustawić hasło na profil :?