Mozilla wolno ładuje strony

Witam wszystkich, od niedawna mam taki problem ze przeglądarką baaardzo wolno ładuje strony. Skanowałem komputer cclean, później skanowałem komputer antyvirusem NOD32 oczywiście wykryło parę problemów wszystkie usunąłem, zrobiłem reinstalke mozilli, zresetowałem kompa ale to nic nie pomogło. Dziwne jest to że w grach nie mam lagów a filmiki ładują się normalnie (o ile po 5 min mi się strona otworzy). Mój kolega ma identyczny problem (mieszkamy na tym samym osiedlu) i zainstalował linuxa i wszystko mu dobrze działa. Macie jakieś pomysły bo moje się skończyły ?? (Nie chce mieć linuxa :slight_smile: ) Dodam jeszcze że w późnych godzinach tj, 23 internet dobrze śmiga.

Możliwe, że masz za dużo zainstalowanych dodatków do przeglądarki. Usuń kilka z nich i sprawdź efekty.

W przeglądarce mam tylko 2 rozszerzenia, wtyczek mam 20.

No na stronce mozilli było napisane że firefox’a nie ma 64 bitowego dla windows. Będzie ale to za jakiś czas.

jak to nie ma jak jest:)

http://download.chip.eu/pl/Mozilla-Fire … 88611.html

nie mam Firefox 64 bitowego na Windows tak aby go Mozilla wspierała jak na chwile obecna na Linuxie jest, żeby korzystać z przeglądarki 64 bitowej trzeba mieć zainstalowany system 64 bitowy, ja osobiście używam PaleMoon jest to nic innego jak Firefox z usuniętymi zbędnymi rzeczami, oczywiście na początku program jest w wersji angielskiej ale jest i polska wersja, rozszerzenia nie ma problemów wszystko co działa na Firefox tu tez zadziała, Projekt Pale Moon jest dostępny zarówno w wersji 32 i 64 bit

Polecam :wink: