Mozilla zacina się podczas oglądania streamów na justintv

Cześć

Mam problem ponieważ moja Mozilla zacina się podczas oglądania streamów na justintv i twitchtv.

Mam aktualnie wersję beta miałem wcześniej najnowszą wersję mozilli w wersji pełnej po 2 razy obie były reinstalowane, wtyczki shockwave i java reinstalowane na fotce widać że są w aktualnych wersjach a nic to nie pomoglo.

Nie wiem co jest przyczyną że stream chodzi 3 sekundy nagle obraz stoi w miejscu glos jest caly czas a przeglądarka tak jak stream zacinają się na ok. 10-15 sekund po czym znowu zaczyna ruszac sie obraz mozilla chodzi 3 sekundy i tak w kołko.

Czy combofix którego odpaliłem 2 tyg temu mogl mi zepsuć streamy? ten problem mam wlasnie od okolo 2 tyg, bardzo prosze o pomoc co może byc przyczyną takich zacinek.

Aha sterowniki katualizowałem za pomocą gameboostera, wg niego mam wszystkie najnowsze

Comobofix’a nie można odpalać od tak. To nie skaner antywirusowy. Użyty od tak może ci zrobić np. coś takiego. Najwyraźniej Combofix popsuł Steamy. :slight_smile:

czy da się w jakiś sposób to naprawić? cieszylem sie z tego bo 4 wirusy mi usunął i komputer zaczal szybciej pracowac