Możliwa infekcja, proszę o analizę loga

Cześć.

Przed jakąś godzinką wszedłem na jakąś stronę z obrazkami i antywirus (Microsoft Security Essentials) zaczął mi wariować. Zaczął wyświetlać komunikaty, że zagrożenie już minęło i nie trzeba nic robić. Po którymś takim komunikacie otworzyłem jego okno i pokazał mi, że znalazł infekcje, ale już wszystko w porządku i że wszystko jest wrzucone do kwarantanny. Problem w tym, że tych niby wyleczonych infekcji cały czas przybywało (nawet po zamknięciu przeglądarki z poziomu menadżera zadań). Zrobiłem więc twardy reset, po włączeniu kompa wyłączyłem dostęp do sieci, kazałem antywirusowi wszystko skasować, a sam wszedłem do katalogu temp, gdzie wskazywał infekcję i ręcznie wszystko skasowałem. Zrobiłem to na wszystkich kontach w systemie i wyczyściłem też temporary internet files. W oknie antywira było napisane, że to były trojan downloadery (nie pamiętam nazw, wszystko jak najszybciej skasowałem) i teraz boję się, że coś mogło pozostać. Proszę o analizę logów z OTL.

Dziękuję i pozdrawiam.

Extras

OTL

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Log z Anti-Malware. Widzę, że znalazł katalog i skrót do Rogue, ale to chyba pozostałość po infekcji sprzed paru tygodni (z tą sobie sam poradziłem ;)). Chyba skończy się odwiedzanie stron z obrazkami z FB, bo wygląda na to, że mam w oprogramowaniu tyle dziur, że wirusy walą drzwiami i oknami :/.

Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam :).