Możliwe jest zmniejszenie pingów?

Jak w temacie.Mam neo 512.Chodzi mi o to czy nie ma jakichś programów czy coś takiego?Jeśli jest już podobny temat to z góry przepraszam.Jednak takowego nie znalazłem.

cFosSpeed i włączenie pierwszeństwa dla czasu pingów (powinno pomóc)

tylko trial?nie ma jakiegoś darmowego?

Według mnie 29.95zł to nie jest wygórowana cena (a na neo na prawdę można odczuć różnicę)

A czy czasem nie masz jakiegoś syfu (w neo zazwyczaj pingi są malutkie no chyba że masz router)

Nie używam żadnej ochrony dostępowej czy antywira bo wg. mnie tylko spowalnia kompa,a raz na jakiś czas zainstaluje nortona i przeskanuje dysk i wystarcza.Chodzi mi o płynność w grze.Z resztą na razie zobaczę co z tym cFos’em.aaa.Tak przy okazji.wiesz może coś na temat speedfan’a?czy coś on w ogóle daje?jeśli tak to co i jak można w nim poprzestawiać?

Nie pomyliłeś sobie czasem programów? SpeedFan to program do monitorowania temperatur procesora, komputera (płyty głównej) i dysku twardego oraz prędkości obrotowych wentylatorów.

Dobrze wiem co napisałem.Chodzi mi o właśnie o obroty wentylatorów.Coś gdzieś czytałem że można regulować obroty.Chciałem wiedzieć czy naprawdę tak się da i czy coś daje(poprawia chłodzenie?).

Oczywiście, że się da

(można nawet zmniejszyć obroty wentylatorów i ustawić wartość max temperatury po której obroty zwiększą sie do normalnej szybkości)

Ale to już zupełni inny temat więc nie widzę sensu żeby tutaj o tym pisać

załóż nowy topic

OK.

A mam jeszcze pytanie co do cFos’a.Coz tym testem czy jakoś tak? “kilka dni” ?? .Tak pisało.kiedy będę wiedział że się skończy czy jak?

Wersja trial działa przez 30dni

O ile dobrze pamiętam to w ostatni tydzień przy każdym włączeniu kompa program będzie Ci przypominał że zbliża się koniec.

Co to kalibracji…

Po prostu potrwa parę dni zanim program “nauczy” się twojego łącza.

Jeżeli chcesz przyspieszyć ten proces ściągaj coś przez dość długi czas z max prędkością twojego łącza

a po tym zabiegu wyślij gdzieś (lub komuś) jakiś duży plik z max prędkością twojego wysyłu.

Program nie poinformuję cię że “nauka” się już skończyła.

Można powiedzieć, że cFosSpeed uczy się cały czas

Nie napisałeś w jakiej grze, jeśli chodzi o CS to polecam:

http://www.cs16.pl/artykuly/Zmniejszanie_pingu_(ustawienia_rate)_w_CS_1.6,18.html

Niestety nie. CoD2 i może w niedługim czasie DS1,chociaż tajników MP jeszcze nie poznawałem… (! :slight_smile: )