Można dodać dodatkowy anti-spyware?

Mam AVG 9 free w którym jest anti-spyware i chciałem dodać jeszcze A-squared nie będzie to powodować jakiś zawieszeń itp. komputera :?:

Nie, jeśli to a-squared free, czyli bez “strażnika”.

Nie używa się nigdy więcej niż jednego aktywnego monitora antywirusowego jednocześnie w systemie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by mieć dwa lub więcej programów antywirusowych, ale należy wówczas tak ustawić pozostałe programy by nie miały aktywnego monitora, gdyż to spowoduje na pewno spore problemy w systemie. Do kompletu istnieje ryzyko, że bazy antywirusowe jednego programu zostaną rozpoznane jako zagrożenie przez inny program

Podsumowując - szkoda zachodu. Zainwestuj lepiej w jeden porządny program niż kilka kiepskich

Tak, free.

Tak wiem, tylko ja pytałem o dodatkowy program Anti-spyware jako oddzielny, a nie o dodatkowy program antywirusowy :wink: W AVG 9 Free Anti-Virus jest już w pakiecie Anti-Spyware :arrow:

a017b6765574b026m.gif

W dobreprogramy.pl napisane jest tak :arrow:

3ac18407b5f82461m.gif

Gdzieś czytałem, że powinno sie mieć dodatkowego Anti-Spyware, ponieważ ten w antywirusie jest słaby.

Chciałem się tylko upewnić czy faktycznie można mieć dwa Anti- Spyware i czy AVG z A-squared nie będą się ‘‘gryzły’’.

A-squared to także antywirus a nie tylko antyspyware, więc zwracam uwagę na konflikt programów

Informacja ta jest zgodna z prawdą pod warunkiem, że rozważamy obecność programu antywirusowego BEZ funkcji antyspamowych co obecnie jest raczej rzadkością