Mp3 a sp2

(Arcon) #1

kupilem dzis mp3. mam winxp z sp1.no i nie chce mi sie wgrac.nie za bardzo rozumiem instrukcje bo jest po niemiecku.ale w wymaganiach sprzetowych pisze cos ze win2000zsp4 a xp z sp2.czy to mozliwe.czy musze zainstalowac sp2??

(boczi) #2

Jaki mp3? Odtwarzacz mp3? Podaj dokładny model.

btw zły dział.

(Slafur) #3

Prawdopodobnie tak - zresztą nic nie stracisz a możesz tylko zyskać... :smiley:

(Arcon) #4

sory.noodtwarzacz.nie jest to firmowe mp3.na pudelku pisze musicstick120 mp3 player(usb2.0) firma trekstor.kupilem dla syna na urodziny.dzis chcialem ponagrywac mu piosenki a jutro wyslac do polski.a tu klops

(boczi) #5

No to zainstaluj Service Pack2. Spróbuj to zrobić, jeśli bez tego nie działa.

(Arcon) #6

wkladam to cos do gniazdka.uruchamia mi sie instalator.prosi o plytke.wkladam,klikam ok i nic!!

(Arcon) #7

z tym sp2 to juz 2 razy mialem przygody .krotko mowiac od razu po zainstalowaniu sp2-format.komp zwariowal.teraz sie boje znow instalowac

\

(boczi) #8

Fakt, SP2 najlepiej na czysty komputer, czystą partycję instalować. Lub zintegrować SP2 z płytką instalacyjną. To spróbuj podłączyć ten mp3 do komputera, zobaczysz, sam się przekonasz.

(Arcon) #9

dzieki zaporady.jutro wysle i tak do polski.w domu maja sp2 i sasiada komputerowca.ale niestwety wysle bez piosenek

(lazikar) #10

Piosenki mailem wyślij lub nagraj na płyty. :wink:

(Arcon) #11

hmm.prawde mowiac poradzilem sobie.tylko nie wiem czemu zamiast plytki z pudelka od tego mp3 musialem wlozyc plyte instalacyjna xp??