Mp3-ikony systemowe

Mam taki problem mam muzykę mp3, ale ikony systemowe.Zmieniałam we właściwościach na windows media player i na winampa ale ikona się nie zmienia.

zrob tak : jako domyślnego odtwarzacza mp3 ustaw winamp ( w ustawieniach winampa tak zrob) i potem ustaw (tez w ustawieniach winampa) ikonke pliku mp3 i playlisty i powinno byc dobrze…

albo:

W Exploratorze Windows Narzędzia > Opcje folderów > Typy plików > mp3 > Zaawansowane > Zmień ikonę…i musi się zmienić :slight_smile:

nic to nie dało dalej są ikony systemowe

No to może tak:

Wejdź jeszcze do WMP, Narzędzia > Opcje > Typy plików i odznacz tam mp3

potem:

Start > Uruchom: regedit

…przechodzisz do gałęzi HKEY_CLASSES_ROOT\mp3file\DefaultIcon , klikasz 2x na wartości domyślnej i kasujesz jej zawartość (Dane wartości)

…potem wykonujesz działania zalecane we wcześniejszych postach.

Nie da rady to samo.Ale coś jest nie wporządku ponieważ jak we właściwościach zaznaczam jakąś aplikacje i zastosuj gdy ponownie wchodzę we właściwości bez przerwy poświetlony jest winamp (jaką bym aplikację nie oghaczył podświetlony jest winamp.

a moze sprubuj ppm>otwórz za pomoca> zaznacz winamp i zaznacz zawsze uzywaj tego programu do otwierania tego typu plików

wykasowałem winampa i ikony dały się ustawić na wmp.Tylko nie wiem czy jeszcze raz go instalować.

sprubuj i zobaczysz a jak bedzie cos nie tak znowu wywalissz :wink: