MP3 na AMR - Program konvertujący wysokiej jakości :)

Szukam programu który przerobi plik MP3 na AMR, wiem że nie da się zrobić drugiego MP3 tyle że z końcówka AMR. Ale szukam programu który przerobi mi MP3 na AMR, w najlepszej jakości jaka jest tylko możliwa, może być płatny :wink: Jest wiele programów, ale jest ich tyle że nie mam zielonego pojęcia który jest najlepszy, a testować każdego po kolei nie będę, bo by mi to wieki zajęło…;/

Każdy program konwertuje w maksymalnej jakości na jaką pozwala format. Wystarczy tylko ustawić najwyższą jakość w programie. Podejrzewam że chcesz zrzucić sobie ten plik na komórkę. AMR to raczej komórkowy format więc problemów z otworzeniem w najwyższej jakości pliku na telefonie problemów chyba nie będzie.

A więc bierz pierwszy lepszy program i konw(nie przez v, to słowo zapożyczone ale po polsku się piusze ;))ertuj.

ściągnij ten program SUPER © i wszystkie amr avi 3gp itp będziesz mógł konwertować program jest darmowy i jest najlepszy w swojej “”"“cenie”""" masz link http://www.erightsoft.com/S6Kg1.html

na samym dole bedzie pisac “”""""""""""“Download SUPER © setup file “””""""""""""""""" KLIKASZ I SCIĄGASZ program jest banalny wiec powinnes go szybko opanowac

michaelllo69 , wypróbuj Mobile Media Converter. Patrz :arrow: Instrukcja użytkowania, czyli mp3->amr.

OK, dzięki wam. Któryś z tych spróbuje :slight_smile:

Zobacz Total Video Convert.