Mp3 nie widzi plików

(Marcinkozikowski15) #1

Witam.

Posiadam nieszczęsny odtwarzacz mp3 ImoprtMedia 1gb . Jakieś dwa miesiące temu było wszystko ok .Później pojawił się problem po wejściu do folderu muzyka odtwarzacz zacinał się ... Z poziomu systemu nie można było sformatować dysku ...Ale uporałem się z tym i sormatowałem go z poziomu WIndowsPE. Odtwarzacz podziałał około 2 dni .. Po ponownym formacie można wchodzić na dysk (z poziomu systemu) i nagrywać jak i kasować pliki lecz gdy wejdę w odtwarzaczu do folderu muzyka to pisze że brak plików :? a są one na miejscu ;/ Co mam zrobić żeby odtwarzacz widział te pliki ?

(Marius142) #2

Ja tak miałem jak sformatowałem pamięć mp3 na format NTFS,musi byś FAT.Po formacie na FAT problem się rozwiązał.

(Marcinkozikowski15) #3

hmm ja najpierw sformatowałem na FAT32 było ok potem FAT i pojawił się ten problem więc znów na FAT32 lecz jest dalej to samo ...

(tomilipin) #4

Jeżeli jest to tani player, no-name lub zbliżony do jakości no-nameów, obawiam się że możesz już go wyrzucić.

Miałem podobny problem, przekopałem Internet i jedyne wartościowe co znalazłem to programy do flashowania oprogramowania playera. Problem z nimi jest taki, że potrzeba specjalnego kabla pod port COM. Więc i tak nie da się tego zrobić samemu, trzeba byłoby kupować kabel.

Polecam inwestować w lepszy sprzęt.

(Marcinkozikowski15) #5

nie jest to mój sprzęt ale po naprawieniu jak już działał to chciałem go już kupić za dyszke i opylić za 40 ale teraz to już ehh... no ale wyrzucać nie ma co przecież przyda się jako flash zawsze 1gb na cośsie przyda :smiley: ale szkoda.. :-x

-- Dodane 13.03.2009 (Pt) 17:01 --

Ku mojemu zdziwieniu po sformatowaniu z poziomu Windows Xp (wcześniej formatowałem z poziomu WindowsPE) Mp3 zaczeła czytać znów pliki :smiley: Zobaczymy jak długo :stuck_out_tongue: ale to już nie będzie mój problem bo w pon ją opyle :slight_smile: Dzięki za odpowiedzi