MP3 Player Utilities 3.68&4.0

Witam!

Mam duży problem, kupiłem Playera mp4 firmy MPower na allegro, nówke i mi oprogramowanie do konwersji filmów na format AMV się wiesza. 4.0 się wieszało więc odinstalowałem i zainstalowałem 3.68 chyba b a to draństwo też mi się wiesza i w dodatku odinstalować się niechce tylko takie coś pisze:

There is a problem with this Windows Installer package. A program required for this install to complete could not be run…

Ściągłem inne narzędzie do konwersji plików [darmowe] MediaCoder i sie niewiesza przy konwersji na *.mp4 ale niestety niekonwertuje na AMV :frowning:

Więc prosze o LINKA czy tylko nazwe innego oprogramowania konwersującego na AMV, chyba że mi doradzicie jak to draństwo odinstalowac lub zrobic żeby się niewieszało.

Co robiłem ? A więc:

-Zainstalowałem jeszcze raz i próbowałem odinstalowac, nic niedało…

-Defragmentowałem dysk

Mam Windows XP Sp1

Teraz próbuje ściągnąć z eMule plik 100AMVTools, jest kilka tych plików o różnym rozmiaże z tą samą nazwą więc które jest ok niewiem a żródeł mało, bo przeważnie 1 a max 3.

Z góry Dziękuje za sensowne odpowiedzi/pomoc.

Zainstalowanie tego na pewno nie zaszkodzi, chociaż wątpię, by pomogło :smiley:

Niestety niepomogło, tzn. zainstalowałem tego Instalera, zrestartowałem kompa i próbowałem odinstalować Mp3 … i nieda się :frowning:

Zainstaluj MP3 Player Utilities jeszcze raz, tę samą wersję i do tego samego katalogu. Następnie spróbuj usunać.

Jeżeli się da, możesz posłużyć się tym programem albo usunąć katalog ręcznie, a następnie usunąć z rejestru zbędne wpisy.

Problem z niedziałającą konwersją ROZWIĄZAŁEM.

Winne:

Kodeki CCCP - odinstalowałem i zainstalowałem najnowsze ffdshow i program działa, odinstalowac go narazie niepróbuje.

Ale mam problem taki sam jak ktoś w innym temacie, film zgrany jest odwrócony dogóry nogami i jest lustrznaym odbiciem :confused: ech co za dupiaty soft !

Złączono Posta : 02.09.2006 (Sob) 13:15

Co do odwróconego obrazu to znalazłem rozwiązanie, kumpel ściągną mi 100amvtools.rar 3,5MB i tam jest konwerter wersja nieinstalacyjna i nieobraca w żaden sposób obrazu, wszystko jest ok. Można to dostać na eMule chociarz jest mało żródeł od 1 do 3…

:wink: