MP3 problem

Mam mp3 Lenco 512mb! Zakupiłem do niego nowe słuchawki i jak grają to słychać tylko muzyke nie słychać słów. Musze przechylić wejście słuchawek na bok i trzymać wtedy jest wszystko ok. Próbowałem to na różnych słuchwkach i niema innego wyjścia. Jak myślicie wymienią mi takie coś na gwarancji? Bo nie wiem co robic :frowning:

Czy dzieje się tak na wszystkich słuchawkach - jeśli tak a odtwarzacz ma gwarancję to powinni wymienić :slight_smile:

Tak dzieje się tak na wszystkich słuchwkach…

Zanieś odtwarzacz do sklepu, na pewno pomogą ( tylko nie pokazuj im bajeru z przechylaniem, odginaniem) :stuck_out_tongue:

Oddałem mp3 do reklamacji dzisiaj po 4 tygodniach dostałem odpowiedź:

Miałem problem z wejsciem słuchawkowym. Dostałem dzisiaj w piśmie: “stwierdzono uszkodzeone mechaniczne gniazdo słuchawek (wyrwanie nóżek z druku). Jest to uszkodzenie nie objęte gwarancją, koszt naprawy to 30 zł plus przesyłka za pobraniem (około 11 zł). W przypadku braku zgody sprzęt zostanie odesłany na koszt odbiorcy.”

Co o tym sądzicie? :-x :evil:

Zadzwoniełm tam rozmawiałem z tą firmą ale nic to nie dało. Postanowiłem naprawić to mp3 ale także chce napisać do nich pismo. Myślicie że dobry pomysł?

Do tego dodam że mp3 oddalem 19 czerwca a oni napisali że dostali go dopiero 6 lipca

NO COMENT!!

Dziadowska firma i tyle

No zgadzam sie :!: :!: