Mp3 prosze o pomoc

Poszukuje programu zeby przegrac z komputera muzyke na przenośny odtwarzacz mp3. POtrzeba wogóle do tgo jakis program czy to sie normalnie nagrywa . Z góry dzieki za odpowiedz

Normalnie nagrasz to w każdym programie typu Nero Burning Rom

Mam problem z tym odtwarzaczem nie moge go wogóle właczyc jest to odtwarzacz 256MB na pudełku pisze mp3 digital player co jest z tym odtawarzaczem nie moge go sformatowac wyskakue napis dysk chroniony przed zapisem jak chce cos nagrac równiez macie jakies pomysły na to cuś???

Myślałem, że chodzi o odtwarzacz na CD.

W takim razie utwory nagrasz na niego programem, który powinieneś dostać na płytce razem z odtwarzaczem.

jeśli chcesz przegrać muzyke z komputera na mp3 wkładasz odtwarzacz do portu USB i jeżeli masz Windowsa 2000 lub XP to od razu pojawi ci się odtwarzacz jako dysk przenośny w “Mój komputer” a jeśli masz windowsa 98SE to musisz wgrać oprogramowanie i wtedy pokaże ci się dysk przenośny. A pliki najlepiej wgrywać do odtwarzacza metodą “przeciągnij i upuść” albo skopiować i wkleić.

dostałem na takiej małej płytce niz normale no ale niestety jest problem bo ten program jest tylko na windows 98 i stery do tego odtwarzacza tez

W takim razie poszukaj na stronie producenta sterów pod XP.

jezeli masz wymienna karte pamieci to ja wyciag i zboku powinien byc tkai przesuwak i pisac obok niego LOCK daj na off, a jak masz wbudowana to mysle z epowinna byc taka opcja w MP3 Playerze… co do nie wlaczania sie urzadzenia moze byc walniete? jak kupiles bez baterii testowych i dokupiles akumulatorki musisz je najpierwn naladowac, ale tpo pewnie wiesz…:slight_smile: nie mam innych pomysłow…

Złączono Posta : 05.08.2005 (Pią) 20:25

Tu masz sterowniki moze podpasi

Złączono Posta : 05.08.2005 (Pią) 20:26

napisz jakiej firmy jest ten player to cos siemoze znajdzie :wink:

Bo sterowniki są wyłącznie potrzebne pod windowsa 98 a pod windowsa 2000 i XP sterowniki sa niepotrzebne

Wiekszosc odtwarzaczy mp3 nie potrzebuje sterownikow a dotyczy to modeli ktore moga byc wykorzystywane jako pamiec flash…inne modele niestety potrzebuja sterownika

Pozdrawiam,