MP3 + słuchawki (max. 180 zł)


(Lejtuch) #1

Witam.

Chciałbym kupić "empetrójkę" lecz nie mam pojęcia które są dobre. Mam na to 180zł + przesyłka. A więc chcę, abyście mi wybrali jakąś dobrą mp3 oraz dobre słuchawki (te na całe uszy). Wszystko w granicach 180zł. Dodam jeszcze, że śmigam na rowerku, więc lepiej żeby nie była zbyt duża, preferuję coś bardziej funkcjonalnego i prostego, wyświetlacz nie musi być duży chociaż takie bym wolał xD

Do tego jak najwytrzymalszą ;], wiem że budżet nie jest zbyt wysoki, ale postarajcie się coś wykombinować dla ambitnego bikera ;]

Pamięć jaka mnie interesuje to od 1/2 gb oraz w miarę dobre słuchawki, żeby dobrze się trzymały podczas jazdy (myślę, że jest tu kilku bikerów i rozumieją ten "ból" :D).

Z góry dzięki za wszystko i pozdrawiam! !!

Lato_92

(a tak naprawdę kolega Sucioh)


(hevet) #2

http://allegro.pl/item405194791_sandisk ... tafon.html


(Lejtuch) #3

Elo ;]

Dzięki hevet, mp3 naprawdę fajna i sądząc po opiniach użytkowników zarówno cenowo jak i pod względem jakości bije na głowę creativa i inne ceniące się znane firmy.

Chciałbym jeszcze, aby ktoś doradził mi w sprawie słuchawek, muszą dobrze trzymać, być w miarę małe i zgrabne, osłaniające większą część ucha. Cena to jak wcześniej pisałem i biorąc pod względem cenę powyższego odtwarzacza to około 50 zł, myślę że kwota wystarczająca.

Proszę o więcej propozycji, szczególnie słuchawek bo mp3 jest wporzo te na górze ;]

Pozdro!


(hevet) #4

http://allegro.pl/item405798583_orginal ... ox_fv.html


(Asiaj90) #5

kup sobie takie słuchawki. może nie koniecznie ten model, ale tego typu, na bank nie spadną z uszu.


#6

http://allegro.pl/item405128602_philips ... abrze.html