Mp3 za maxx 90 zł

widziałem w tesco w sklepie odtwarzacz Mp 3 Creative 1gb za 250 zł chyba opłacałby się ten zakup??

Tak, tylko nie w Tesco :mrgreen:

Ja kupiłem takie coś

:arrow: http://allegro.pl/item128324486_128324486.html

i jestem bardzo zadowolony.

Tobie też polecam.

a Czemu nie w tesco w tym markecie znajdują się tez pare innych sieci jak empik , itp a w sklepie ten sprzęt się znajduje nie w samym markecie

Chyba, że tak :slight_smile:

Myślę, że powinieneś kupić, ale dobrze gdybyś podał tutaj model tego odtwarzacza.

Domyślam się, że jest to MuVo :>

:arrow: http://allegro.pl/item134262831_creativ … j_mp3.html

Tak to chyba ten model i co opyla się

czy kupic odtwarzacz za 150 zł i to tego porządne jakiejś słuchawki ??

Ja na Twoim miejscu wziąłbym tego MuVo.

No-name za 150zł nie dorówna takiej firmie jak Creative (chodzi mi o jakość produktów).

Odradzam Ci tanie player’y, ponieważ sam z takich korzystałem i odczułem różnicę, przerzucając się na Creative.

EDIT:

Zależy jak często będziesz korzystał z odtwarzacza.

Jeśli raz na tydzień to bierz no-name :mrgreen:

Polecam Creative Muvo Tx USB 2.0 512 mb , mam go juz jakieś 4 miesiącę, kupiłęm go za 189 ( z przesyłką) z Komputronik. Nie opłaca się kupować jakieś dziadostwo, które się rozleći, ale w Tesco jest odtwarzacz za 75 zł, nie kupuj go raczej… :?

Lepiej się wstrzymać i uzbierać więcej pięniedzy i zainwestować w coś lepszego.

No oczywiście że nie raz w tygodniu :mrgreen: dzieki za rade a jakie mają jakości słuchawki te Creativy ??

Ja ich używam i nie narzekam.

Jak będzie Ci z nimi źle to po prostu kup nowe. :slight_smile:

nie niemozna wgrywac swoich własnych mp3 , ktos musi ci wgrac swoje własne :confused:

Podobno słuchawki w creative’ach są badziewne. Niedawno był temat na forum, że komuś odpadła jedna słuchawka, a potem kilka osób się w pisało że też się z tym spotkali. Osobiście polecam markę iRiver :slight_smile:

Słuchawki tak, dlatego używam innych Sony :slight_smile:

Poprostu dla mnie są dośc dziwne, ale nie powiem ze są badziewne, poprostu lubię inne.

Dużo osób narzekało, że są za duże.

A co do uszkodzeń - moje się trzymają dobrze i nie mam żadnych problemów.