Mp3

siema mam pytanie chce kupić odtwarzacz Mp3 i chciałbym zebyście mi napisali ile Mp-trójek zamiesszcze w 128MB i 256Mb z góry dzięki :slight_smile:

Zobacz sobie rozmiar mp3 (taki jak Cie interesuje - średnio to wychodzi 4mb), i później liczysz ile tego wejdzie (w tym wypadku 128/4=32 lub 256/4=64) :wink:

Na odtwarzaczu mp3 zajmują tyle samo miejsca co na dysku zwykłego komputera :wink:

a znacie jakieś programy do nagrywanie w stylu Wma na tą Mp-trójkę ??

Pisz jaśniej o co Ci chodzi ? Jeśl ichodzi Ci o przenoszenie piosenek z dysku na odtwarzacz to do większości nie potrzaba żadnego softu (mp3 jest jako przenośny dysk), a jeśli wymaga, to jest w zestawie :wink:

Najprawdopodoniej metoda drag&drop w zupełoności wystarczy (zaznaczasz pliki i przeciągasz je na przenośny dysk)

działa bez sterów na xp a do starszych systemów potrzebny jest sterownik dołączony na płytce. :slight_smile: (do playera)

M530, misterdam: Mi się wydaje że autorowi tego topica chodziło o format WMA :stuck_out_tongue: -> każdy szanujący się konwerter potrafi zmienić z Mp3 na WMA, wystarczy poszukać.

Jejciu moze nie jest konwerterem.

tequila: zdaje mi się czt chodzi ci o osobę ? :shock: