MP4 D-Wave 9850 1GB problem z kopiowaniem plików

Witam!!

Posiadam mp4 (d-wave 9850 1gb) lecz mam ostatnio z nim niemały problem… otóż kiedy próbuje na niego wrzucić jakieś pliki to pokazuje się komunikat http://zapodaj.net/4d6016dd4f53.jpg.html (11 znaków to nazwa mp4) próbowałem ją sformatować na wiele znanych mi sposobów ale efekt ten sam ;/ Próbowałem z wiersza poleceń, programem HP USB Disk Storage Format Tool, na innym kompie i jeszcze innymi programami których nazw już nie pamiętam… macie jakies propozycje co do rozwiązania tego problemu??

może jest zablokowana ??

Tzn jak ??rozwiń myśl

Wiem, że na MP3-kach :stuck_out_tongue: był klawisz do blokady mp3, że nie szło nic wgrać itp. nie wiem jak jest w MP4

w mp4 nie ma takiego przycisku … jakieś inne sugestie?

Ale o co chodzi?

Nie ma gwarancji -> do kubełka i kupić nowy

Ma gwarancję -> odsyłasz na serwis (o ile koszt przesyłki nie przekracza aktualnej ceny sprzętu, jeśli tak jest: patrz wyżej)

To jednorazówka, nie naprawia się tych urządzeń.

aTaSerwis , wiesz co dzięki pocieszyłeś mnie wiesz :? czyli co sugerujesz że jest do wyrzucenia?

Komunikat “Nie można znależć …” oznacza problemy z komunikacją. Czyli uszkodzenie złączki lub interfejsu I/O urządzenia USB albo portu USB do którego jest podłączone. Albo “padnięty” firmware.

Sprawdzałeś w kilku portach USB i na innym komputerze, problem z samym PC i jego USB odpada. Pozostaje mechaniczne, elektryczne lub programowe uszkodzenie urządzenia USB. Opcja awaryjnego wgrania firmware w przypadku “noname” jest mało prawdopodobna (brak softu), a uszkodzenia sprzętu sam nie naprawisz.

W tej sytuacji masz do wyboru:

  • serwis (najlepiej gwarancyjny, bo koszt naprawy odpłatnej może być wyższy od wartości sprzętu - nie musi, jeśli to tylko np. uszkodzona złączka USB)

  • kosz

To wszystko.

gwarancja odpada bo już kilka razy musiałem go sam naprawić (problemy z wyjściem słuchawkowym) a do naprawy nie zaniosę bo zaraz mi podadzą cenę naprawy równowartością dorównującą nowej mp4 (chińskie ;p) >tak jak piszesz< także pozostaje kosz … a zresztą kupiłem już drugą