Mp4 Jakę firmę wybrać

Witam chciałbym zakupić mp4… powinno mieć powyżej 1gb… jakie firmy polecacie Pentagram czy Creative ?? a może coś innego?? 8) Mam zamiar przeznaczyć na ten cel około 200zł+/-

mogę być z tej strony:

klik

lub

klik2

Mp4 bierz creative… Ale w tej cenie będzie cięzko:/

rozumiem a co powiecie o allegro.pl?? warto tam kupić taką “zabawkę” czy można paść ofiarą oszustwa?

pytam sie ponieważ mam obawy co do kupowania sprzętu na allegro bo słyszałem o różnych przypadkach…

zwarzając na to klik

kupuj u sprawdzonych sprzedawców, takich którzy mają już bardzo dużo pozytywnych komentarzy, jeśli jest równie dużo negatywnych to odradzam. Również patrz czy sprzedawca to firma, jeśli tak to masz prawie pewność, że wszystko będzie ok, choć 100% pewności nigdy nie ma.

Za tą kwotę nie dostaniesz dobrego odtwarzacza. Ale jak już to MEIZU M6 2GB, z droższych polecam Vedia V39, Creative nie polecam, zwłaszcza seria ZEN. Jest to bardzo wadliwy sprzęt.

Wadliwy? Ja mam Zen kilka lat, zero usterek! jedynie pękła szybka ale to nie ich wina :slight_smile: brawa że od takiego uderzenia odtwarzacz dalej działa.

Może akurat Tobie się trafił dobry egzemplarz, ale paru moich znajomych kupili tego playera i tuż po pierwszym odpaleniu biały ekran i dowidzenia.

MEIZU M6 2GB fajny ale bardziej mi sie podoba Creaive ale zaniepokoiło mnie to co tu napisaliście, że się psują a co sądzicie o

tym

lub

tym2

tym3