Mp4 ... kilka pytań

o ile razy konverter AMV z MP3 Player Utilities 3.68 zmniejsza rozdzielczość??

bo chciałbym aby rozdzielczość była równa 128x98 :slight_smile:

Czyt. potrzebne mi informacje z jakiej rozdzielczości trzeba konverterować żeby była rozdzielczość 128x98

Obojętnie jaka,przecież można sobie ustawić rozdzielczość na jaką chcesz przerobić film.

Nie można … przynajmniej nie wiem jak … powiesz mi jak ? :smiley:

Dokładniej to powinieneś móc wybrać między trzema rozdzielczościami 96x64,128x96,128x128.Musisz kliknąć na zębatkę i tam możesz zmieniać parametry.

9097a880b694f17dm.jpg

Trochę minie dziwi że ja nie mogę nacisnąć tego przycisku

Edit: a może da się wstawić do MP4 jakieś gry ?? (mam model strider mp4 mm221)

To zaznacz plik na liście i wtedy spróbuj.

Oh thx hevet działa :slight_smile: a

Są MP4,które maja jakieś gry wbudowane ale nic nie słyszałem aby można było wgrywać do nich inne,a jeżeli Twój odtwarzacz nie ma żadnej gry tzn.,że w ogóle ich nie obsługuje.

Podobno jakieś gry z nintendo (nie wiem jakim) działają na niektórych mp4 ale nie wiem czy na moim wejdzie stąd jest moje zapytanie bo w googlach nic nie widać ^^

haha Mp4 z wbudowanymi grami :D? Z multimedialnych odtwarzaczy mp3 to Iriver Clix, X20 i jeszcze chyba H10 (nie junior0 obsługują gry we flashu lub jawie, nie pamiętam dokładnie. Teclasty t29, T39 i pare innych mają wbudowane gry (tetris itp.)

Nie zrozumiałem wypowiedzi ^^ tzn. jakie formaty by mi weszły na mp4 xD ?? swf , flv ?? tak mam wbudowany tetris tylko :stuck_out_tongue:

PS. są jakieś oficjalne firmware (do strider mp4 mm221)

Jeśli nie ma na stronie manty to raczej nie ma. Pewnie to takie samo oprogramowanie jak do nołnejmów albo jakiś Vakkosóe i omeg

A jak mówiłeś o tych grach to jakie rozszerzenia miałeś na myśli ?? i jeszcze java jak gry java działają na MP4 to wszystkie gry wejdą ??

Twój “Mp4”(gdyż nie obsługuje plików .mp4) nie obsługuje javy ani flasha.

XD to znaczy że gier nowych nie mogę dawać ??

Tak

Złączono Posta : 21.06.2007 (Czw) 21:11

tak