Mp4 ... kilka pytań

(system) #1

o ile razy konverter AMV z MP3 Player Utilities 3.68 zmniejsza rozdzielczość??

bo chciałbym aby rozdzielczość była równa 128x98 :slight_smile:

Czyt. potrzebne mi informacje z jakiej rozdzielczości trzeba konverterować żeby była rozdzielczość 128x98

(Jacek Bydgoszcz) #2

Obojętnie jaka,przecież można sobie ustawić rozdzielczość na jaką chcesz przerobić film.

(system) #3

Nie można ... przynajmniej nie wiem jak ... powiesz mi jak ? :smiley:

(Jacek Bydgoszcz) #4

Dokładniej to powinieneś móc wybrać między trzema rozdzielczościami 96x64,128x96,128x128.Musisz kliknąć na zębatkę i tam możesz zmieniać parametry.

9097a880b694f17dm.jpg

(system) #5

Trochę minie dziwi że ja nie mogę nacisnąć tego przycisku

Edit: a może da się wstawić do MP4 jakieś gry ?? (mam model strider mp4 mm221)

(Jacek Bydgoszcz) #6

To zaznacz plik na liście i wtedy spróbuj.

(system) #7

Oh thx hevet działa :slight_smile: a

(Jacek Bydgoszcz) #8

Są MP4,które maja jakieś gry wbudowane ale nic nie słyszałem aby można było wgrywać do nich inne,a jeżeli Twój odtwarzacz nie ma żadnej gry tzn.,że w ogóle ich nie obsługuje.

(system) #9

Podobno jakieś gry z nintendo (nie wiem jakim) działają na niektórych mp4 ale nie wiem czy na moim wejdzie stąd jest moje zapytanie bo w googlach nic nie widać ^^

(Elf258) #10

haha Mp4 z wbudowanymi grami :D? Z multimedialnych odtwarzaczy mp3 to Iriver Clix, X20 i jeszcze chyba H10 (nie junior0 obsługują gry we flashu lub jawie, nie pamiętam dokładnie. Teclasty t29, T39 i pare innych mają wbudowane gry (tetris itp.)

(system) #11

Nie zrozumiałem wypowiedzi ^^ tzn. jakie formaty by mi weszły na mp4 xD ?? swf , flv ?? tak mam wbudowany tetris tylko :stuck_out_tongue:

PS. są jakieś oficjalne firmware (do strider mp4 mm221)

(Elf258) #12

Jeśli nie ma na stronie manty to raczej nie ma. Pewnie to takie samo oprogramowanie jak do nołnejmów albo jakiś Vakkosóe i omeg

(system) #13

A jak mówiłeś o tych grach to jakie rozszerzenia miałeś na myśli ?? i jeszcze java jak gry java działają na MP4 to wszystkie gry wejdą ??

(Elf258) #14

Twój "Mp4"(gdyż nie obsługuje plików .mp4) nie obsługuje javy ani flasha.

(system) #15

XD to znaczy że gier nowych nie mogę dawać ??

(Elf258) #16

Tak

Złączono Posta : 21.06.2007 (Czw) 21:11

tak