MP4 konwersja AIV 320x240

Witam posiadam 4 gigabajtowa mp4 z ekranem 2,4" i rozdzielczością 320x240. Powinna ona odtwarzać pliki w formacie AIV ale kiedy “włożę” jakis film w tym formacie nic nie otwiera. Ma ktoś może jakiś fajny program który zkonwersował plik tak zeby moja mp4 go otwierala.

jakiego programu używasz??? ja używam AMVConverter

ja zadnego nie uzywam bo nawet nie wiem jak sie konwersuje… piszcie mi krok po kroku

jak kupiles te tanie gó… z supermarketu to powinieneś miec tam plytke z programami ktore przerabiaja filmy na format AMV.

siosta niestety ma te padlo…

AMVConverter ściągnij ten program najpierw…

a tak sie sklada ze mam plytke ale nie znam jej zawatrosci bo CDromy mam zje***e

http://www.softpedia.com/get/Multimedia … Tool.shtml

ty masz link do programu :]

amv nie umie znalesc ale jest av convertr

klik

to jakie w końcu format ci czyta ta mp4 ???

no czyta amv:P

no tam masz link do programy i wrzucasz do tego programu zwykły teledysk przerabia ci na amv i musi chodzic a jak ci nie czyta to nie mam pojecia co jest grane …

albo avi czyta!

no mowilem ze to badziewia! ludzie tylko dla szpanu to cos kupuja, ze niby im filmy odtwarza…

AVI ci nie czyta sam mowiles dlatego musisz przerobic na amv tak jak u mie bo tego typu pliki video czyta kazda mp4

nie buj sie grzesio odtwarza bo mialem tam wgrany teledyst i jakosc niesamowita jest filmu i ektanik tez nie az taki maly 2.4 cala

AVI ci nie czyta sam mowiles dlatego musisz przerobic na amv tak jak u mie bo tego typu pliki video czyta kazda mp4

ej ale ja chce na rozdzielczosc 320x240 a nie na 220x170 a tam tylko taki jest

Złączono Posta : 24.06.2007 (Nie) 22:14

daj mi jakis poprawny link do pobrania tego programu w program z tego linku nie dziala

AIV? A może AVI?

Skoro masz plik wideo odtwarzany na tym PMP, sprawdź go.

W jakim jest formacie?

Jeśli AVI, to jakie dane podaje GSpot?

Jaki to jest odtwarzacz PMP?

Nie każdy odtwarzacz PMP obsługuje AMV.