Mp4 odys mp x50-naprawa

mam zepsuty odtwarzacz mp4 i zastanawiam sie co może być powodem! odtwarzacza nie da sie włączyć nawet sie nie podświetla jednak po podłączeniu do komputera działa(tzn. można wykorzystać go jako pamięć kopiować pliki itd. wyświetlacz świeci) istnieje jakaś metoda na naprawe albo zdiagnozowanie usterki? ewentualnie ile kosztowałaby naprawa w serwisie?

Może coś oprogramowanie popsuło się mówiąc delikatnie.

jak to sprawdzić? jak wgrać nowe? skad pobrać?

Nie wiem czy znajdziesz.

Najlepiej wejdź na stronę producenta i poszukaj swojego modelu, po czym ściągnij oprogramowanie i wgraj je.

Przepraszam, poszukałbym bym Ci, ale nie mam teraz czasu :confused:

ok spróbuje ale jesli mógłbyś pózniej czy nawet jutro byłbym wdzięczny

http://www.odys.de/web/web_lan_en_hmp_4 … tware.html

Proszę.

Jak zasilana jest mp4 z wbudowanego akumulatorka czy zewnętrznego (AA, AAA). Jak z własnego to może akumulatorek się już skończył i dlatego nie chce ci się włączyć.

A może się zalał? Ja też mam taką jedną co prawda nie szkoda bo małą pamięć ale z własnego nie odpali, a jako przenośna pamięć- działa ;]

zalanie raczej wykluczam, a akumulatator chyba też bo nawet sie nie podświetli

głupio mi znowu pytać ale które to oprogramowanie do tego? jak to wgrać?

Witam, mam mały problem, posiadam MP4 odys mx35 i gdy podłączam go do mojego komputera, nie działa, niby wyskakuje że znalazło sprzęt, ale jak chce coś wpakować to nie moge(na odtwarzaczu jest muzyka). Nie wiem skąd mam wziąść oprogramowanie, lub sterowniki aby mi działało to po podłączeniu do PC. Na stronie producenta nie znalazłem tego oprogramowania lub strownika do MP4, a plyty nie posiadam. POMOCY.