MP4 Pentagram, nie odtwarza plików muzycznych

Problem kolegi, wczoraj ponad 4 godz. debata przez Skype, bez rezultatu.

Kupił odtwarzacz PENTAGRAM Vanquish R Wave Twin Core 8GB P 5115, ma laptopa z systemem Vista HB. Wszystko działa, oprócz plików muzycznych. Kopiuje folder z mp3 z dysku, wkleja do mp4 i o ile jest tylko jeden folder, to odtwarza, przy skopiowaniu następnego są w nim jakieś krzaki, zamiast podpisów pod plikami i dodatkowo odtwarzacz się zawiesza, pomaga tylko reset. Nie wiem gdzie tkwi przyczyna? Wygląda tak jakby był jakiś problem z kopiowaniem folderów. W instrukcji niczego na ten temat nie ma. Zrobił formatowanie dysku wymiennego i dalej tak samo.

Aktualizacji Firmware nie robił, bo nie wie jak potem z gwarancją. Firmware zainstalowany to ver:01.09.0103 z 2008.01.21, tak przynajmniej mi podał. Nie wiadomo co teraz zrobić, czy to jakaś usterka i mp4 do wymiany, czy to problem z systemem Vista.

Jeśli znajdzie się osoba posiadająca taki sam sprzęt to bardzo proszę o info jak poprawnie wrzucić pliki muzyczne z kompa, oczywiście w odpowiednich formatach, obsługiwanych przez urządzenie.

viewtopic.php?t=214177

Miałem dokładnie ten sam błąd. Ja wysłałem go do sterwisu i zaktualizowali mi oprogramowanie. Powinno ci pomóc.

Tu masz strone ze sterami:

:arrow: http://www.mmv.pl/serwis/sterowniki.php

pozdrawiam