MPC: Home Cinema i zacinające się filmy

Witam wszystkich!

Od ponad pół roku korzystam z programu Media Player Classic: Home Cinema (+ kodeki z K-Lite Codec Pack). Do tej pory nie miałem na co narzekać - wszystko śmigało aż miło. Jednak jakiś czas temu obraz w niektórych filmach zaczął się zacinać. Dźwięk działa normalnie, a obraz wygląda jak przy robieniu stopklatki co 5 sekund. Sprawdziłem te same filmy w zwykłym Media Player Clasic i AllPlayerze - wszystko działa bez zarzutu, tylko obraz jest jakiś wyblakły. Filmy są w formacie .mp4.

Macie może jakiś pomysł?

Z góry dziękuję!

Ja ze swojego doświadczenia mogę ci napisać że ten układ Media Player Classic: Home Cinema (+ kodeki z K-Lite Codec Pack) ,u mnie też raz działał dobrze raz źle,przesiadłem się na VistaCodeckPackage(na xp śmiga bez problemu +Real Alternative=Media Player Classic i po problemach :slight_smile:

Zapomniałem dodać, że mam Win7, a VistaCP odmawia współpracy z Siódemką :slight_smile:

Jest i sposób na to 7CodeckPackage ,robi to ten sam gość.

Poszedłem trochę na około: zainstalowałem Win7CP, który automatycznie usuwa MPC. Później zainstalowałem ponownie MPC: Home Cinema i wszystko jest jak należy - i płynność obrazu, i jaskrawość kolorów (oby jak najdłużej).

Wielkie dzięki za pomoc :smiley: