MPK w Krakowie

Ostatnio byłem na Wiankach. :lol: Wszystko było OK z wyjątkiem naszego “kochanego” MPK. Tramwaje lini dziennych miały w tą noc kursować do godz. 2.00, a tu klops. Na ulicy Basztowej nie pojawił się nawet jeden autobus czy tramwaj od 1.00 :evil: Musiałem czekać prawie godzine na linie nocną.

I tu chce się zapytać, gdzie jest szacunek dla klientów?

Skoro MPK nie potrafi się wywiązać z obietnic to po kiego daje mylne informacje?

Ja się przyznam, że pojechałem linią nocna, ale skasowałem bilet za 1,25 zł (jako, że jestem student :lol: ). Dobrze, że nie było kanarów, bo jak by się coś czepiali, że nie mam właściwego biletu to bym taką awanture zrobił na cały autobus :evil:

Chciałbym też poznać opinie o przedsiębiorstwach komunikacyjnych w waszych miastach. Czy też robią takie jaja z pasażerów/klientów?

Niestety te ich przewidywania się często nie sprawdzają !!

Jedno mnie tylko zastanawia, czego poruszasz ten problem na ogólnopolskim (i nie tylko :smiley: ) forum komputerowym. Przecież mogłeś temat poruszyć na krakowskim forum Gazety Wyborczej i tam znajdziesz o wiele większe grono zainteresowanych tym problemem respondentów. Z drugiej strony martwi mnie brak fantazji i inwencji. Ze swoich studenckich czasów pamietam piesze powroty z imprez z Prokocimia na miasteczko studenckie czy kosmiczne pojazdy w stylu dorożki jadącej przez pół miasta. :smiley: :smiley: :smiley:

Przecież umieściłem temat w dziale “Na luzie :-), czyli co kto lubi”.

Jeśli źle zrobiłem to skasuj temat.

W stanie jakim było kilku moich kumpli to powrót na piechote byłby wyjątkowo długi (ulice w Krakowie są czasem bardzo szerokie :smiley: )

Co za obłęd… , ale tylko MPK wie dlaczego nie bylo zadnego autobusu/tramwaju

ahhhh ja jeszcze od czasu do czasu przemieszczam się chwiejnym krokiem przez pół Poznania, aby z wielką radością uwalić się na wyrko ;]

To do czego potrzebny był autobus ??

Przecież i tak mieliby poważne problemy

z trafieniem w jego drzwi :stuck_out_tongue:

A Ja osobiście mam wielki sentyment do krakowskiego MPK…ale może dlatego iż “pół” mojej rodziny tam pracuje… :smiley:

A SPAK i SPAD w Szczecinie się niczym nie wyróżnia. NOrmalnie działają se, wożą ludzi i kasują za bilety. Nie są rewelacyjni ani nie są do kitu.

Łódzkie MPK też

Nie narzekam na nich bo nie mam zbyt dużych powodów. Autobusy jowe kupują, tramwaje tak samo czyli chcą dla pasażerów jak najlepiej :stuck_out_tongue: Opóźnień wielkich nie ma. A co do lini nocnych się nie wypowiem bo zbyt często w nocy nie jeżdże.

Ale jakoś nie uśmiechło mi się prowadzenie ich kilka kilometrów do domu :wink:

Nie wiesz co to dobra zabawa :stuck_out_tongue:

Właśnie petro dobra zabawa jest najważniejsza

a ja bylem w pracy, jak byly wianki ;/ moze innym razem :slight_smile: