Mpower N5 nie odtwarza .avi

Witam, mój problem polega na tym, że mam odtwarzacz mp4 mpower n5, który powinien odtwarzać pliki .avi, jednak na moim odtwarzaczu wyskakuje błąd i nie mogę odtworzyć takich filmów. Przeczytałem gdzieś na forum, że to chodzi o rozdzielczość filmu, zmniejszyłem ją, ale to nic nie dało. Czy wie ktoś jak temu zaradzić? Może tu chodzi o program do konwersji? Jeśli tak to jaki byście mi polecili?

Odtwarza avi ale po konwersji.Nie dostałeś żadnej płyty z oprogramowaniem?Następnym razem trochę się wysil i wejdź na stronę producenta tam wszystko jest http://www.mobile.mpower.pl/AVIConverter4.0.zip

To może mi jeszcze napisze ktoś jak ten program działa? Ściągałem go od razu jak kupiłem odtwarzacz, jak wybieram jakiś film do konwersji, klikam ,convert now’ to program stoi i nic się nie dzieje :] zostawiłem go tak na kilka godzin i dalej nic nie ruszyło. Może coś jeszcze trzeba zrobić?


Już wiem o co chodzi :stuck_out_tongue:

po prostu w ścieżce do pliku ani w ścieżce do zapisy pliku nie może być polskiej litery :stuck_out_tongue: i tyle :wink: już wszystko ładnie działa