Mrugające Okienka

(Wika1230) #1

Mam problem który gnębi mnie od paru miesięcy.Otóż w Czerwcu dostałam nowy komputer [Windows XP home edition] .Ciągle mi okienka mrugają,gdy chcę coś pisać muszę klikać,żeby mi się nic nie przerywało w czasie pisania i tak ciągle.Gdy gram w grę rpzez to mi się ciągle minimalizuję ! Pomocy

(Asterisk) #2

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

(Macuspl) #3

Zwiększ częstotliwość odświeżania w opcjach Karty Graficznej. Prawy klawisz --> Właściwości ---> Ekran ---> Zaawansowane

(Wika1230) #4

Mam zmienić w częstotliwościach na 50 ileś czy na max? :slight_smile: Ustawiłam na maxymalnie,bardzo dziękuje za pomoc !!

(Macuspl) #5

Zależy jaką częstotliwość obsługuje twój monitor...

(Wika1230) #6

Nie działa :frowning: ja mam ekran 22 calowy gdy ustawiam na max czasami mruga mi...

(Macuspl) #7

Podaj model monitora to może coś wymyślimy ;]

(Wika1230) #8

Model? Flatron M2294D z LG Monitor Plug and Play

(Macuspl) #9

przy rozdzielczości 1650x1050 ustaw odświeżanie ekranu na 60. Czy "grzebałeś" coś przy ustawieniach karty graficznej (program)

(Wika1230) #10

Mam tak,Ale i tak nic..nie wiem czy grzebałam coś.wiem że nie :smiley:

(Macuspl) #11

Możesz spróbować przywrócić domyslne ustawienia. Sprawdź czy masz aktualne sterowniki. Najlepiej programem drivermagican ( szczegóły na pv). Lub bezposredio ze strony producenta.

(kozunio12) #12

Zainstaluj aktualne sterowniki do karty graficznej. Założę się, że jest coś poprzestawiane.

(Wika1230) #13

zainstalowałam i nic ciągle to samo :frowning: :frowning: