Mruganie stron w firefoxie co jakiś krótki czas

Witam chyba jakiś nietypowy problem a mianowicie mruga mi firefox tak jakby wczytywał stronę zawieszał się na drobą chwile.Mam dobry komputer i sprawdzam regularnie czy jakis syfów na kompie nie ma ale to wyglada jakbym cosś spieprzył w ustaweniach firefoxa,tzn jest to czasami bo jeśli nic nie robie nie ma tego ale np podczas pisania teraz tego teksu,problem występuje tylko w firefoxie.Z góry dzieki za pomoc

dodam ze na chwile sie pokazuje że jest brak odpowiedzi na sekunde lub też 2,najnowszy firefo i winodws 7,aero wyłączyłem

Masz zainstalowane jakieś rozszerzenia, jeżeli tak to być może któreś z nich powoduje takie problemy. Uruchom Firefoxa w trybie awaryjnym (wszystkie rozszerzenia zostana wyłączone), i wtedy zobacz czy problem dalej występuje.

wyłączyłem te które są zbedn,przedtem zmieniłem coś w opcjach firefoxa i ustało dosyć,bodajze byla to opcja wybierz certyfikat automatycznie ale pewnien nie jestem bo pare zmienilem :stuck_out_tongue:

Dodane 12.02.2012 (N) 18:35

eh niestety nadal to wystepuje :frowning:

Dodane 13.02.2012 (Pn) 18:57

hm wychodzi gdy się zorientowałem że nie dotyczy tylko firefoxa ale ogólnie okien i braku odpowiedzi rozwiązaniem było http://forum.dobreprogramy.pl/windows-komunikat-brak-odpowiedzi-migoczace-okna-t364811.html