MS06-001 WMF Exploit

Ostatnio mi sie wprowadzilo do kompa cos takiego MS06-001 WMF Exploit zeskanowalam komputerek antywirusem avast i to cos zostalo wrzucone na kwarantanne i nie wiem jak sie tego pozbyc na kwarantannie jest to opisane tak Nazwa:xpladv588[1].wmf Lokalizacja orginalna:C:\Documents and Settings\1\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\KRONM1GZ Wirus:MS06-001 WMF Exploit

A drugi wyglada tak Nazwa:xpladv588[1].wmf Lokalizacja orginalna:C:\Documents and Settings\1\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\0LMNKDMZ Wirus:MS06-001 WMF Exploit

Jak mam sie tego pozbyc bo nie mam pojecia co z tym zrobic!!?? !!

Tylko prosze jak dziecku wyjasnic bo inaczej nie wiem czy zrozumiem.

Z gory dziekuje

Wrzuć zestaw logów HijackThis i Silent Runners.

Jak zamieszczać logi napisane jest TU.

Złączono Posta : 16.06.2006 (Pią) 20:42

Oto chodzilo???Z tym wrzucaniem bo to troche za malo przejrzyste dla mnie

Opróżnij cały folder C:\Documents and Settings\1\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\ Content.IE5 \

Twój log został objęty w tagi QUOTE, w celu przejrzystości, co jest napisane w temacie, do któęgo link podał Szuprycz.

Log czysty, kosmetycznie skasuj

O4 - HKLM…\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -k

oraz zbędniki z autostartu (start -> uruchom -> msconfig), możesz odznaczyć ctfmon.exe, NeroCheck.exe, realonemessagecenter.exe, a MSN Messengera usunąć, jeśli nie używasz; programem XP-AntiSpy.

przy logach stosuj tagi

[code]tekst

[quote]tekst[/quote]

poprawiono

boczi

lub

Log z Silent Runners jest ucięty. Poczekaj aż program skończy - poinformuje wtedy odpowiednim komunikatem :slight_smile:

Bądź cierpliwy ;]

Poza tą optymalizacją co napisał boczi to możesz zajrzeć: XP - Optymalizacja, odchudzanie dla trochę bardziej zaawansowanych. Lub Optymalizacja i odchudzanie Windowsa XP dla trochę mniej zaawansowanych.

Ale po co je usuwać? Jak są zabezpieczone to chyba Ci nie przeszkadzają?-chyba ża każdy wolny MB Cie moze zbawic :smiley:

Złączono Posta : 17.06.2006 (Sob) 10:23

To jest chyba calosc bo juz nic wiecej sie nie pojawilo a przydaloby sie to usunac bo po co ma zawalac mi miejsce ktore sie zawsze przyda