Msconfd.dll

Pomóżcie mi. Mam Win XP. Otóż niedawno miałem wirusa w pliku msconfd.dll i aby go wykasowac byłem zmuszony usunąć także ten plik. Teraz przy każdym uruchomieniu systemu pojawwia mi się komunikat o braku biblioteki. Prosze was abyści przesłali mi go na maila : matthew14@xl.wp.pl . Pełna scieżka do pliku to:

c:\Windows\System32\msconfd.dll

Hmm… o ile mnie poamięć nie myli windows XP sam uzupełnia braki w plikach systemowych ale jest taka opcja że przywraca orginalne pliki systemowe i można to uruchomić ręcznie ale to wymaga płytki.

Wiem tlyko tyle mam nadzieje że ktoś ci napsize dokładniej

POZDRAWIAM

msconfd.dll to pozostałość po Worm Blaster… Twój problem nie dotyczy bezpośrednio tego pliku… Podczas usuwania musiałeś wykasować coś jeszcze… Przeskanuj sobie kompa jakimś dobrym anty virem i sprawdz czy przypadkiem Blaster nie zmienil sobie nazwy… Całkiem możliwe że jeszcze siedzi w systemie… Potem możesz ściągnąć narzędzie FIX Blast i usunąć go na dobre… W drugiej kolejności zainstaluj pakiet aktualizacji zabezpieczeń dla XP.

Programy o których mówię powinny być dostępne na vortalu lub na stronie Microsoft…

POZDROWIONKA.

Tu jest to narzędzie, o którym wspomniał emailnet.

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?d … id=530&g=8

Pozdrawiam :slight_smile:

Dziękuję ci ALIEN za uzupełnienie mojej wypowiedzi…

HENCU… Podany przez Aliena link trafnie prowadzi do narzędzia o którym wspomniałem.

POZDRAWIAM.

Niestety ( albo stety) mój Norton Antywirus i narzedzi FixBlast nie wykryły wirusa, a aktualizacje Microsoftu już dawno zainstalowałem bo rzeczywiście miałem Worm Blasta.No i co teraz?

Do Golden-Finger: Przesłałeś mi niepotrzebny plik chodziło mi o msconf D.dll z akcentem na ostania litere przed rozszerzeniem, a od Ciebie otrzymałem msconf.dll. Mimo to dzieki za starania. Pozdrowienia

Mój drogi kolego… Zrozum jedno !!