Msconfd.dll

(Matthew14) #1

Pomóżcie mi. Mam Win XP. Otóż niedawno miałem wirusa w pliku msconfd.dll i aby go wykasowac byłem zmuszony usunąć także ten plik. Teraz przy każdym uruchomieniu systemu pojawwia mi się komunikat o braku biblioteki. Prosze was abyści przesłali mi go na maila : matthew14@xl.wp.pl . Pełna scieżka do pliku to:

c:\Windows\System32\msconfd.dll

(system) #2

Hmm..... o ile mnie poamięć nie myli windows XP sam uzupełnia braki w plikach systemowych ale jest taka opcja że przywraca orginalne pliki systemowe i można to uruchomić ręcznie ale to wymaga płytki.

Wiem tlyko tyle mam nadzieje że ktoś ci napsize dokładniej

POZDRAWIAM

(Emailnet) #3

msconfd.dll to pozostałość po Worm Blaster..... Twój problem nie dotyczy bezpośrednio tego pliku..... Podczas usuwania musiałeś wykasować coś jeszcze..... Przeskanuj sobie kompa jakimś dobrym anty virem i sprawdz czy przypadkiem Blaster nie zmienil sobie nazwy..... Całkiem możliwe że jeszcze siedzi w systemie..... Potem możesz ściągnąć narzędzie FIX Blast i usunąć go na dobre..... W drugiej kolejności zainstaluj pakiet aktualizacji zabezpieczeń dla XP.

Programy o których mówię powinny być dostępne na vortalu lub na stronie Microsoft...

POZDROWIONKA.

(system) #4

Tu jest to narzędzie, o którym wspomniał emailnet.

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?d ... id=530&g=8

Pozdrawiam :slight_smile:

(Emailnet) #5

Dziękuję ci ALIEN za uzupełnienie mojej wypowiedzi...

HENCU... Podany przez Aliena link trafnie prowadzi do narzędzia o którym wspomniałem.

POZDRAWIAM.

(Matthew14) #6

Niestety ( albo stety) mój Norton Antywirus i narzedzi FixBlast nie wykryły wirusa, a aktualizacje Microsoftu już dawno zainstalowałem bo rzeczywiście miałem Worm Blasta.No i co teraz?

Do Golden-Finger: Przesłałeś mi niepotrzebny plik chodziło mi o msconf D.dll z akcentem na ostania litere przed rozszerzeniem, a od Ciebie otrzymałem msconf.dll. Mimo to dzieki za starania. Pozdrowienia

(Emailnet) #7

Mój drogi kolego... Zrozum jedno !!