Msconfig i uruchamianie

Witam. Znów mam problem:

Gdy wpisuję w okienku uruchom msconfig to pokazuje mi się to okienko do ustawiania co ma się uruchamiać razem ze startem systemu i oto mój problem:

Wklejałem loga na forum i ludzie mi kazali odznaczyć parę rzeczy wzakładce uruchamianie więc je poodznaczałem, uruchomiłem ponownie kompa i jak tak dla pewności włączyłem to okno i zakładnę uruchamianie to zobaczyłem takie coś:

cwxux33objl1plzxm.jpg

Zwróćcie uwagę na to, ze wpisy, które chciałem odznaczyć to pod wszystkimi wpisami były one odznaczone, ale był jeszcze jeden taki sam wpis wyżej i tam on był zaznaczony, czyli występuje dwa razy taki sam wpis… np AQQ

I teraz pytanie jak to zrobić, aby jak coś odznaczę to żeby zostało odznaczone, a nie tak jak teraz… ;/

Np. Chcę wywalić z autostartu AQQ ale on dalej tam jest nawet gdy w programie jest odznaczonaopcja uruchamiaj przy starcie systemu…

Proszę pomocy.;]

Jezeli chodzi o AQQ to musisz odznaczyć uruchamianie wraz z systeme w samym programie. Inaczej odznaczanie w msconfig nic nie da.

A reszta jest w porządku 8)

Napisałem, że odznaczyłew w autostarcie i w programie…;/

I nie jest w porządku, bo nie moge niczego odznaczyć, bo zaraz samo się zaznacza…;/

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=29&id=1448

nie pamietam kto ale ktos mi polecil ten program a teraz ja polecam go Tobie pelna kontrola nad autostartem i wogole startem calego kompa mozesz cos albo odznaczyc albo wywalic wpis

ps. tylko sie nie rozkrec bo pocji jest mnostwo a jak przesadzisz to walnie system

Jezeli ten program nie pomoze to usuń wpis(AQQ):

HLKM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CerrentVersion\Run

ok dzięki ;]