Msconfig

(Pyra20) #1

mam tam odznaczone wszystkie programy ale niektóre z nich usunołem z 2 miesiące temu a zostały mi tam ich nazwy jak je z tamtąd wywalić ?

(Madafaker) #2

Nie musisz "wywalać"...to że tam jeszcze "mieszkają" nic nie szkodzi.

(boczi) #3

Na przykład przez HijackThis

Wszelakie info i link do downloadu tutaj:

http://hijackthis.prv.pl

(Idealny3) #4

możesz równiez je wywalic za pomoca programu easy cleaner albo regcleaner

(Pyra20) #5

ale one mnie denerwója a easy cleaner ich nie wywala : d

(Kuz5) #6

A w czy ci one przeszkadzają :?

(Idealny3) #7

jakto :o

wywalasz programem , usuwasz wszystko i nie masz ich w msconfig, wiem bo jak tak robie, a regcleaner??

(Monczkin) #8

pewnie w nieumięjętności obsługi :?

sory, ale nie mogłem się powstrzymać

a może tak linki do nich ??

skoro już tak stawiasz sprawę, to może przedstaw konkrety, a nie - nie lubię bo nielubię :frowning:

(Kuz5) #9

O jakim ty wywalaniu programów mówisz ona ich używa tylko wyłączyła co niektóre by nie startowały wraz z systemem.

Chciałem jeszcze zwrócić uwage na to iż nie usuwa się tych wpisów HijackThisem ponieważ jest to jednoznaczne z usunięciem plików programó jak i ich wpisów w rejestrze a ich sie poprostu nie usuwa.

(Idealny3) #10

bardzo prosze :

programy które wymieniłem można ściągać :

easy cleaner

reg cleaner : http://www.komputerswiat.pl/include/dow ... p?idp=1739

nimi na pewno wywalisz wpisy z ms config :slight_smile:

(Pyra20) #11

czasami jak zainstaluje coś nowego to tam zagladama tam programy kóre usunołem pól roku temu : O

a w easy.... to jaka opcja ? ja uzywam tam tylko czyszczenie rejestru i niepotrzebne : ] czy jakośtak : d

(Idealny3) #12

w easy cleanerze masz taka opcje start, tam masz to swoje ms config, niepotrzebne wpisy usuń a znikna takze z ms config :slight_smile:

(Pyra20) #13

jak daje znajdź to znajduje 4 których używam i tyle

(Idealny3) #14

a więc tak, jak chcesz sie pozbyc tych programów z ms config, więc wpisz msconfig w starcie, i zaznacz wszystkie te programy po kolei jakie masz , wszystko zaznaczasz tak jakbyś chciał wszystkie mieć uruchomione przy starcie, restartujesz kompa odpalasz easy cleanera i teraz masz już tam wszystkie programy , usuwasz te które chcesz i zamykasz program, restartujesz kompa, wchodzisz w start uruchom , msconfig, i co ci sie pojawia? tylko te 4 programy których nie usunąłeś :slight_smile:

(Damian) #15

Wejdź w Start>>>Uruchom>>>Regedit>>>HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run , tutaj możesz usunąć to co jest Ci nie potrzebne.

(JNJN) #16

Nie wszystko tu będzie,ale najpierw usuń tu.

Odpal z uruchom regedit i wrzuć do jego szukajki(znajdź) co chcesz znaleść i usuń.

Pamiętaj najpierw zrób kopie rejestru.

(Pyra20) #17

zrobiłem tak jak mi napisał idealny3 bo to najprostrzy i najlepszy sposób...

dzieki

punkt: mode on : )

(lazikar) #18

Ten i drugi podobnej treści post pana idealny3 chwalący sposób napisany przez siebie kosz.

Panie kolego. Juz raz ci powiedziałem że masz przestać to robić. Chyba bede musiał ponownie ci to wytłumaczyć.