Msdnaa win7 64bit crc error ( unpacking )

ściągam windows 7 prof 64bit ze stronki msdnaa ( z mojej uczelni ) i pobiera się elegancko za pomocą tego ich menadżera download microsoftu , natomiast jak próbuje rozpakować ( ten ich menadżer oczywiście zaraz po ściągnieciu ) to jest błąd crc i patrzę do tego katalogu co ściągałem a tam już nie ma tego pliku sdc więc tak naprawdę nie ma co rozpakowywać ! ( jak się ściągało to był i rozmiar się powiększał sprawdzałem ) . Ściągałem z mojej uczelni z konta msdnaa , a potem z uczelni kumpla ( który na szczęście udostępnił mi swoje konto ) po kilka razy i ciągle to samo. Już nie mam na to siły więc proszę o pomoc - co może być tego przyczyną ?

W jakim celu?

Sprawdz sumy kontrolne, pewnie gdzieś na stronie są podane.

Wiele różnych rzeczy - podkręcany procesor, błędy pamięci RAM, błędy na dysku, itp.

Czy to nie jest obraz iso płyty? Obrazu się nie rozpakowuje tylko nagrywasz na płytkę. Być może masz skojarzone pliki *.iso z winrarem.

nie no samo oczywiście rozpakowuje ( nie ja ) . Wiem , ze się wypala iso bo kiedyś tak robiłem z win xp .

Dodane 22.05.2011 (N) 9:46

błędu ram nie ma , błędu dysku też raczej nie ( bo jak gram np. w gothic 3 z com patch 1.74 więc wymagania wzrosły to nie ma żadnych problemów poza stanjdartowym raz na jakiś czas przepełnienie pamięci ale to jest u każdego ), a procek nie kręcony ! Nic nie kręcone . Chodzi mi właściwie o to że ten starter z msdnaa sam powinien zrobić wszystko automatycznie i na końcu powinienem otrzymać plik iso , natomiast on sprawdza crc i może tak i całe wieki sprawdzać i nie zakończy się a to co się sciągnęło znika z katalogu.

Czasami ten menedżer pobierania coś skopie i faktycznie źle pobierze. Pobierz od nowa i tyle. Ew poszukaj “wersji edukacyjnych” w sieci i użyj przy instalacji swojego kodu z msdnaa