MSE a drugi antywirus?

Tak i to wcale nie problem! otóż Microsoft Security Essentials został tak skonstruowany jak Windows Defender, że spokojnie mogłeś mieć inny program antyspaware i Defender wcale się z nim nie żarł. Tak samo jest z MSE! spokojnie możecie go instalować z drugim antywirusem i nie powiem! będziecie zadowoleni. Ja choć mam wydawało mi się dobre zabezpieczenie Norton Antivirus 2010, PC tools Firewall Plus, sypware doctor i a-squared antimalware to MSE okazał się w nim najlepszy o to 2 przykłady.

Więc, ściągałem sobie raz plik z neta i od razu MSE krzyczał, że jest tam wirus co tam ja uważałem że to tylko fałszywy alarm bo Norton ani drgną dopiero po ściągnięciu i przeskanowaniu nortonem okazało się wirus! Brawo dla MSE za szybką reakcję, drugi przykład to problem z kluczem rejestru otóż MSE zakrzyczał mi, że podejrzany klucz rejestru próbuje uzyskać dostęp do autostartu czy mam usunąć i tp. Ja myślę kolejny fałszywy alarm i czekam na reakcje Nortona no ale 10 sekund później reaguje PC Tools że zablokował próbę przejęcia zdalnej kontroli nad autostartem przez coś tam po zobaczeniu okazało się że to ten sam klucz w rejestrze, dopiero blisko minutę po tym odezwał się Norton który zablokował próbę infekcji coś tam, i usuną ten klucz z rejestru. Tak więc MSE może być bardzo pomocny! mi pomógł! więc wam też pomoże, zobaczcie a się przekonacie, I jeszcze raz powtarzam, nie gryzie się z antywirusami, testowałem z AVG,Avirą, Avastem 5 i wszystko było ok! polecam!.

Nie polecam nortona bo jak się okazuje to prędkość działania i niski pobór zasobów jest kosztem wykrywalności i szybkości reakcji.

Małe pytanko na czym opierasz swoje założenia? :wink: Bo mnie jakoś nie zawiódł jeszcze :slight_smile:

A na tym, że miałem okazję testować przez dłuższy czas produkty nortona w wersji 2009 jak i 2010 i niestety przy skanowaniu paczki z wirusami nic nie znalazł, dopiero przy próbie uruchomienia zainfekowanego pliku exe coś krzyknął ale dopiero po kilku sekundach. Tak zawsze było z nortonem i to na maksymalnych ustawieniach w sensie czujności

Cud. Podeślij mi link do tej paczki na pw to sam sprawdzę.

Najprostsza paczka wirusów viren455 czy jakoś tak-na 1 forum jakie znajdziesz w wyszukiwarce google wpisując “paczki wirusów” lub przykładowa paczka wirusów.

Tzn że kłamiesz :wink: bo sprawdzałem tą paczkę tydzień temu i norton wykrył pliki i wywalił całą paczkę :slight_smile:

wywalił paczkę ale wykrył koło 200 wirków a jest w tej paczce 500 ileś plików

Mi wykrył 491 plików a i tak w sumie wszystkie wywalił.

PS: I sam sobie odpowiedziałeś że skłamałeś bo jednak coś wykrył :wink: Nie ładnie kłamać [-X [-X

Pitolicie Hipolicie :stuck_out_tongue:

Obecnie to jest czołówka, jeśli chodzi o współczynnik skuteczność/zużycie zasobów. Od wersji 2009 nie chcę zamienić na inny pakiet internet security. Mam od DP licencje na kolejny roczek i jestem Very Happy.