MSI GeForce 9600 GT 512 i zasilacz 450W

Zamierzam kupić kartę graficzną MSI GEFORCE 9600GT 512MB DDR3

do zasilacza Chieftec model: GPS-450AA-101 A 450W mam podpięty:

Athlon X2 5200+

ASUS M2N-E SLI

2x Seagate 160GB SATA2

4GB DDR2

nagrywarka Lite-on

czytnik kart

oświetlenie obudowy i dodatkowy wentylator (nie wiem czy takie szczegóły mają jakieś znaczenie)

Pytam czy będę mógł pod ten zasilacz podpiąć zamierzoną grafikę?

Pewnie ale ja bym go zmienił na modecoma 350

tak z ciekawosci 350 starczy ?

możesz spokojnie podpinać

350W? przecież to jeszcze gorzej by było. Kiedyś ma zamiar go zmienić na 650W ale na razie mam kase tylko na grafikę i bałem się czy ten zasilacz ją pociągnie.

Dzięki :slight_smile: od razu mi się humor poprawił bo myślałem że nie pójdzie.

twój komp ciągnie nie więcej niż 250W…

musi chodzić :slight_smile:

Nie słuchaj bezsensownych rad wymieniać dobry zasilacz 450W na 350W :x .Spokojnie będzie działać.

hevet , gps do czołówki zasilaczy nie należy, ale faktycznie, w tym wypadku starczy spokojnie.

PatrykZeet , jak będziesz się przymierzał do kupna zasilacza to najpierw zapytaj tutaj czy w ogóle potrzebna wymiana, a jeżeli tak, to żebyś znowu gps’a nie kupił. :slight_smile:

GPS 450 W jest jednym z najlepszych zasilaczy 450W czytałem opinie jak i widziałem test i został wyróżniony względem Jakość/Cena i bez problemu można podłączyć nawet HD 4850

ale to chieftec gps a ta seria jest jak feel 3 :wink:

Tak tak i znów 99.9% userów powie ''ZMIENIAJ ZASILACZ NATYCHMIAST BO CI SPALI KOMPA !!

Ja mam tą grafikę na AmacroXie Warriorze 450 i łazi cool, zasilacza nie zmieniaj.

Pharah , tylko jedna osoba napisała, żeby zmienił, więc o co się czepiać? Zawsze się ktoś znajdzie…

A AmacroX jest akurat dobrym zasilaczem, więc nie ma powodu by zmieniać…

Nie napisałem,że należy do czołówki.Ja jakoś mam Chieftec-a GPS 400W i nie narzekam.Nie podniecajcie się tak tymi Waszymi zasilaczami.Kiedyś była moda na Amacrox Warrior więc wszyscy każdemu kazali wymieniać na niego,teraz moda na Modecom MC więc trzeba wymieniać na niego.Kolejna czerwona gorączka w temacie związanym z zasilaczem.W dodatku porównywanie Chieftec-a do Modecoma Feel-a.A co ma jedno do drugiego?Macie jakąś obsesję na ten temat ciekawe czy też na zespół o tej samej nazwie.

Teraz to przywaliłeś GPS do Feel3 . Ciekawe czy wogóle posiadałeś ten zasilacz bo szczerzę wątpię . Pewnie tak mówisz bo usłyszałeś od kogoś tam że jego egzemplarz nie trzyma napięć i teraz walisz takie pierdoły.

Mój kolega ma Core 2 duo E 4600 , 2giga ramu dysk 320 gigowy i HD 4850 512mb podłączony właśnie do tego zasilacza i chodzi wszystko pięknie

Ja osobiście też posiadam ten zasilacz do mojego konfigu w podpisie i spisuję się świetnie napięcia trzyma stale 11.97 czasami zejdzie do 11,82 ale to rzadko a przecież HD 3850 ma podobne złużycie energi co HD 4850 więc

:lol!:

może czas na zmianę dilera ? choć nie, to działa,

bo nikt ‘czysty’ by takich bzdur nie wygadywał

a po co zmieniać, skoro to jest dobry zasilacz ? pomyśl trochę

jak ktoś ma badziew, to można mu powiedzieć że to jest słaby zasilacz i

lepiej by zrobił, gdyby go wymienił, ale decyzja należy do właściciela

są na forum tacy ‘zasilaczofoby’ że o byle co każą wymieniać zasilacz, ale tych da sie rozpoznać,

więc nie każdy ich słucha, zresztą inni go też poprawiają

Po co ?? tego Chiefteca nie trzeba wymieniać o ile to nie wadliwa sztuka która źle trzyma napięcia, trzeba napięcia sprawdzić miernikiem a nie od razu kazać zmieniać.

No patrz a Amacrox Warrior to jest to samo co Modecom MC tylko inny kolor obudowy, inna naklejka i jedna wtyczka SATA więcej, cena 10 zł większa.

Nie zgodzę się, Chieftec gps jest lepszy od feela 3

No i co z tego.Jak zapanuje moda na jakiś zasilacz to nawet jak komuś gg nie działa to co niektórzy kazali by mu wymienić na ten właśnie zasilacz.

Jeszcze z tym nie spotkałem się

Nie dopisałem,że niedługo dojdzie do tego.Spotkałem się właśnie z kilkoma postami,w których polecano wymianę zasilacza co było śmieszne.Jak znajdę to podam przykłady.