MSI GTX580 TWIN FROZR II i zmieniająca się rozdzielczość

Witam,

Mam mały problem i nie bardzo wiem co z tym zrobić. Może ktoś się spotkał z czymś takim i wie o co biega. Trzy dni temu w końcu otrzymałem gtx580, który został wysłany 2 miesiące temu na gwarancje (wymieniony na model używany niby wolny od wad). Po podłączeniu do kompa od razu był problem z programem Afterburner - chce uruchomić program a tu wyskakuje, że w komputerze nie ma zainstalowanego obsługiwanego sprzętu i nie da się go odpalić. No więc od razu go usunąłem, łącznie ze sterownikami nvidii. Zainstalowałem wszystko od nowa (wersja sterów 314) ale tu znów problem bo jak klikałem na panel sterowania nvidii w ogóle on nie odpalał. Na drugi dzień zaczął odpalać ale jak włączałem komputer zmieniała się rozdzielczość tak jakby nie było sterowników. Tak więc sobie myślę, sformatuje dysk bo dawno tego nie robiłem i zrobie wszystko na tip top bo może coś się poknociło. Niestety za wiele się nie poprawiło. Za każdym razem kiedy włączam komputer rozdziałka znów jest nieustawiona i muszę ponownie uruchamiać komputer żeby wszystko wróciło do normy. O co tu chodzi? Zanim karta była wysłana na gwarancje nigdy czegoś takiego nie było :confused: I teraz już nie wiem, czy może otrzymałem kartę z którą nie do końca wszystko jest ok, czy to jakiś inny problem?

A komputer wykrywa i identyfikuje prawidłowo kartę graficzną oraz monitor?

Spróbuj podłączyć pod inne wejście kabel od monitora do karty. Sprawdź jeśli możesz też wszystkie typy HDMI, DVI, D-Sub czy tak samo działają.