MSI KT4V MS-6712 i Athlon 64

Mam pytanie do Was. Ale zacznijmy od początku…

Mam płytę główną MSI KT4V MS-6712 która ma wejście na proca Socket A, i chciałbym zainstalować procesor AMD Athlon 64 X2 3?00+ który wchodzi na Socket AM2. Czy jest jakaś możliwość zainstalowania go na tym wejściu ?? Jeśli nie polećcie mi jakiś inny dobry procesor na tą płytę.

Z góry dziękuję.

Nie

Athlon na rdzeniu Barton i kręcić.

Nie da rady :frowning:

Najmocnejszego proca jakiego możesz wstawić pod to gniazdo to athlon 2800+

Athlon 64 x2 AM2 nie podejdzie do płyty która jest na socket A aby pasował procek pod AM2 trzeba zmienić grafe, ram i płytę główną.

Sempa 3000+ też obsłuży :stuck_out_tongue: a to jest to samo co athlon przynajmniej tak było na soc. A

Jak sprawdzałem na Allegro na Athlona 2800+ nie mam kasy a Sempron mi się nie opłaca… Ale mam do was dwa pytania 8) Bo mam teraz:

-Athlon XP 1800+

-Palit GeForce 7200

-256 MB RAM’u

-MSI KT4V MS-6712

-Twardziel Seagate Barracuda 40GB

Postanowiłem dokupić jeszcze 1GB ramu czy to dobry wybór czy może dokupić lepiej coś innego ?? I jeszcze jedno: czy mógłby ktoś z Was dać kilka porad odnośnie podkręcania proca ?? Byłbym bardzo wdzięczny.

EDIT:Sorry ale mam Palit GeForce’a 6200. Efekt nie wyspania :mrgreen:

Moim zdaniem to nieopłacalny zakup. Ja kupiłbym 512MB.

Jaki masz zasilacz?

Nie znam dokładnego modelu zasilacza ale z tyłu obudowy jest nalepka z napisem “AC 230v” :lol:

A z tą pamięcią to dlaczego nieopłacalny zakup ??

I jest on 64Bitowy

Athlon 64 2800+ ma 64 bity zgadza się ale tu chodzi o Athlona XP 2800+ barton na socket A a on jest 32 bitowy na socket A nigdy nie było procków 64 bitowych dopiero na socket 754 wprowadzili Athlony 64 bitowe.