MSI P43 Neo-F - pytania dot. obsł. CPU

Witam, mam pytanie odnośnie tej płyty co w temacie. Czy będzie na niej działał Intel e5200, ponieważ nie mogę się nigdzie tego dopatrzeć, na stronie sklepu nie bardzo widać, a na producenta jest to samo… .

Będzie montowałem kompa na tej płycie i procu, a znalezienie listy proców nie zajmuje minuty

http://global.msi.com.tw/index.php?func … _no=1#menu

A widzisz ! Ja akurat włączyłem msi-polska i tutaj był mój błąd :wink: , dzięki za pomoc. Co z OC na tej płycie ? do ilu pójdzie na boxowym chłodzeniu ten Intel ?

Osobiście na polskie nie wchodzę.

Z oc jest dosyć dużo funkcji, wysokiego fsb nie trzeba do podkręcenia przy 266mhz masz 3,3ghz osobiście tamtego nie podkręcałem, ale się da na boxie można kręcić do 4Ghz zobacz na egieldzie test e8000 ta sama rodzina, 45nm mocno się nie grzeją, grałem po kilka godzin w gta4 i na boxie który jest mniejszy od chłodzenia karty grafiki cały czas wentyl kręcił się powoli i przy dotyku radiator był chłodny, ale realnych temp nie znam bo wygląda że mój proc ma wadliwy czujnik, polecam od razu zmienić boxową pastę na np arctic silver 5 czy mx2 bo boxowa jest grubo nałożona, i sztywna.

A w tej chwili mógłbyś mi powiedzieć czy jakieś OC mogę zrobić na tej płycie co mam w podpisie, nawet 500mhz. Chciałbym, aby mnie ktoś poprowadził jak po sznurku co robić, co sprawdzać, na co uważać.

instrukcję podkręcanie, masz na forum pclab.pl.

http://forum.pclab.pl/t197951.html

viewtopic.php?f=19&t=303693