MSI-P965 Neo-F i965P s775 jakies opinie co do tej plyty?

nic nie ma na teat tej plyty! czy jest ona watra swojej ceny i w ogole zakupu? czy da na niej skrecic cd? czy da sie na ytm w ogole pracowac stabilnie czy tak jak przy plytach msi dla amd jest cos wadliwego??

Powiem ci tak msi to sa obok asrock i asusa najgorsze plyty. Najwiecej jest z nimi problemow, na 10 nowych kupionych 6 nie działa, taka jest prawda. Jesli chodzi o płyty głowne to przedewszystkim polecam fimty gigabyte, sa najstabilniejsze i co do tego jest najmniejsza awaryjnośc, są może trochę droższe ale warto.

ASRock się zgodze (za co niektórzy mnie zlinczują :stuck_out_tongue: )! Ale ASUS? Co Ty gadasz człowieku! A może Gigabyte taki dobry? Nie wydaje mi się żeby np. płyty z gniazdem s. 939 które oferuje ta firma były takie rewelacyjne :roll:

MSI nie jest tkie złe. Nieraz lepsze od Gigabyte’a.

Ile masz kasy na płytę, to coś wybierzemy :stuck_out_tongue:

Gigabyte świetny? Napewno GA-K8NF-9 na s.939 :D.

Hmm Asusy to extra płyty i dobrze się na nich kręci. A jeśli chodzi o MSI to nie jest zła jednak powiedz ile masz kasy to się coś wybierze. A co do oc to nie tylko zależy od mb, jeszcze musisz się wyposażyć w dobrą zasiłkę i ram.

Proszę zmienić temat na zrozumialszy

Sam jestem jego ofiarą :evil:

a wiec tak… koszt plyty jaka bym kupil to jakies 400 zl … a zalezy mi na sataII i ddr2 800 zeby obslugiwalo bo chce miec geil’e 800:D no i oczywiscie cd…

Lepiej PDP Patriot 6400LLK

http://www.dzikie.net/index.php?art=epp&ap=3&cpage=1 :mrgreen:

Biostar TForce PT 965 :slight_smile:

cena:D wszystko musi byc przekalkulowane nie wiem czy oplaca sie dorzucac 100 zl by miec pdp… a geile sa naprawde niczego sobie ale i tak w koncu chodzi o mb:P

PDP się lepiej kręca… :wink:

ale bez przesady przy takiejszynie… zreszta z tego co slyszalem kreca sie wszystkie a ze wycisna troszke miej bo akurat to giele to co za roznica?? :slight_smile:

Czytaęś to do czego dałem CI link. Porównaj opóźnienia. Pozatym PDP i tak wykręcą się wyżej… :slight_smile:

nie no spox:D ale wiesz mimo wszystko cena mnie nie przekonuje po porstu na tyle nie bnede mial :confused: :stuck_out_tongue: a co z mb w koncu:D:?

To weź GOODRAMy też się nieźle kręcą, wspierasz polski przemysł, i nie są tak drogie.

No podałem BIOSTARA TForce PT965 :slight_smile: (chyba że mieszkasz przy zachodzniej granicy lub z granicą to możesz starać się o wersje P965).

yyyyyyyyyy na google po ctrl+c i ctrl+v yyy nie ma nic na temat tej plyty :open_mouth:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=214528

widzisz tylko tej mb nigdzie nie ma a ja znalazlem w miare fajnego i taniego asusa p5b

nicrs - proszę używać polskich znaków w pisowni postów.