MSI Radeon HD 6670, 512mb, DDR5, 128bit - cóż to?

 

Ja widzę, że ty nie rozumiesz. Nie będę ci podawać swojej specyfikacji komputera, bo jest ci ona zupełnie do niczego nie potrzebna!

Podałem specyfikację mojej aktualnej karty i tej, o której tu rozmawiamy. I na podstawie tych danych chciałbym poznać opinie ludzi, którzy się na tym znają. By wystawić opinię o tym, czy karta jest lepsza od aktualnej nie musisz wiedzieć, jaki mam procek czy ilość RAMu.

I proszę, następnym razem się nie wypowiadaj, skoro takie odzywki masz zamiar na forum używać, bo opinie takich ekspertów jak ty, nie są mi do niczego potrzebne.

 

Wracając do tematu.

HD 6670 posiada troszkę lepsze taktowania, 512MB GDDR5 oraz 128bitową szynę pamięci.

HD 5450 natomiast posiada 1024MB GDDR3 oraz 64bitową szynę.

 

Zatem mogę spać spokojnie, że zakupiona za 150zł karta będzie lepsza od mojej? Kompletnie się nie znam na zależnościach między tymi parametrami, więc pytam was.

To ty gamoniu nie rozumiesz. Jak do niczego nie potrzebne? Chcesz wiedzieć czy gra ci pójdzie, a gra nie działa na samej karcie graficznej. Do tego wymieniając grafikę liczysz się z tym, że ona będzie pobierać więcej prądu, a czy twój zasilacz uciągnie? Skąd mam wiedzieć twierdzisz, że nie trzeba podać.

 

Chcesz odpowiedzi tak jest lepsza. Chce ci pomóc, a ty jeszcze na mnie wyskakujesz żałosne.

Za 150zł możesz już kupić 5770 od HIS: http://allegro.pl/ati-radeon-5770-hd-his-i5130815048.html

kh.png

 

Która bije na głowę tą twoją wypatrzoną.

 

Ludzie wyrażają swoje opinie, ale Ty na nich naskakujesz. Skoro się nie znasz, to daj innym się wypowiedzieć. Procesor, pamięć RAM oraz dysk również mają spore znaczenie w grach i jeśli te komponenty są słabe, to nawet z najlepszą kartą niewiele Ci to da.

 

Wybaczcie, ale pierwsze zdanie “…weź już skończ” trochę mnie poirytowało. Myślę, że temat do zamknięcia. W poniedziałek otrzymam kartę i się przekonam, czy to, co było tu mówione okaże się prawdą. Z moich własnych amatorskich poszukiwań wynika, że karta naprawdę dobrze sobie poradzi. Tak więc dzięki za wszystkie wypowiedzi.