MSI WIND U120H-043PL - Czy to żarty?

poszukuje dla siebie netbooka. spodobał mi się teraz msi u120. Znalazłem na ceneo równiez wersje MSI WIND U120H-043PL. Wyczytałem ze H oznacza ze wdanej wersji jest modem hsdpa… No i tutaj jest cos dziwnego. Na rzadnej stronce oferujacej ten model nie ma jeo specyfikacji technicznej, wszedzie pisze tylko model… Na modemie hsdpa mi zalezy, jednak obawiam sie wyzucic 100zł wiecej w błoto, tylko dlatego ze na stronie nie było nic napisane dot. tego modelu. Zastanawiam sie czy H w kodzie producenta t czy nie jaki żart ze strony sklepów, badz swoisty “chwyt marketingowy”. Moje obawy maja pewne pokrycie. Otóż: jedna z wersji MSI WIND u120 (tej niby bez hsdpa) ma niemal identyczny kod producenta a mianowicie: MSI WIND U120-043PL , czyli różni się tylko jedną literką. Co wy o tym sądzicie? Warto jest ryzykowac? Co ciekawe znalazłem oba te netbooki w jednym i tym samym sklepie. Oto dowód:

U120H

U120

Znalazlem tez model U120H-074PL, jednak różnica coenowa jest całkiem spora:

http://www.vobis.pl/oferta/mininotebooki/10_i_wieksze/876223_netbook_msi_u120h.aspx

Orientuje sie ktos w sytuacji?? a może ktoś z was ma ten nieszczesny model U120H-043PL?

Pomóżcie ! :stuck_out_tongue:

Hej,

Zgadza się… Zresztą dokładnie taką informację można wyczytać na stronach MSI ze specyfikacją poszczególnych modeli - dorzucam więc TUTAJ linka… :slight_smile:

No nie do końca - mnie udało się znaleźć w Pro-Line’ie - jest dokładna informacja o modemie 3,5G.

Niestety Vobis ma na niektóre produkty po prostu straszną marżę - Proline vs Vobis - różnica 140 PLN…

Pozdrawiam,

Dimatheus

tego linka widziałem, i nic mi to nie mówi… ze wzgledu na to ze ja sie tutaj mecze z jednym wlasnie “kodem producenta”

Ta ma modem 3g ale ma inny kod :slight_smile: 074 a tamten byl 043 :stuck_out_tongue:

Temat ciagle otwarty

Co za problem zadzwonić/wysłać maila do sklepu? Jak Ci powiedzą, że jakiś MSI ma ten modem, a nie będzie miał, to i tak odeślesz.

http://www.proline.pl/sklep.php?prodq=hsdpa

Tu mas i MSI i Asusy EEE z modemem HDSP’a.

Ja bym co prawda wybrał Asusa. CHoć ten nowy MSI jest bardzo ładny.

nie lepiej poczekać na jakiś model z Atomem serii Z wyposażonym w modem

Po co czekać? Niech kupuje już!