MSInfo zacina się przy zapisywaniu raportu .nfo

Witam,

Muszę zapisać informacje o swoim komputerze w postaci pliku .nfo.

(mam problem z grami ze Steama, i kontaktuję się w tej sprawie do ich Supportu. Każą mi im wysłać ten włanie plik… Ale to nieważne)

Robię tak jest to napisane tutaj, ale pod koniec odświeżania (zapisywania) informacji program się zacina. Znika okienko które pokazywało mi postęp zapisu, czyli analogicznie program skończył zapis. Po “zapisie” program wygląda tak:

http://img511.imageshack.us/img511/3769/msinfovs5.jpg

Jeżeli zabiję proces, i próbuję otworzyć ten plik który “zapisałem” to wyskakuje błąd: “System Information cannot open this NFO file. It might be corrupted or an unrecognized version.”

Miły-Pan-Z-Supportu także nie mógł otworzyć tego pliku. Poprosił o następny, więc spróbowałem zapisać ponownie - to samo.

WindowsXP, SP2, aktualizacje automatyczne włączone, Windows jest oryginalny. Nie wiem jakie jeszcze informacje mogą się przydać :slight_smile:

Czym spowodowane są te zacięcia podczas zapisu, i jak można im zaradzić?

(wiem, że jest możliwość zapisania tych informacji w postaci pliku .txt, ale taki plik zajmuje ~7MB i jest trudniejszy w odczytywaniu. A pozatym dobrze by było gdyby to działało jeżeli potrzebowałbym tego w przyszłości :slight_smile: )

Z góry dziękuję za pomoc :]