Msk vir


(22marzena) #1

mam problem ze skanem gdy chcę zainstalować mks vir pojawia mi się komunikat "nie otrzymano poprawnej odpowiedzi HTTP od serwera" - kilkakrotnie to samo po naciśnieciu ok, a potem "nie udało się pobrać listy plików do aktualizacji" ???

niech mi ktoś powie o co chodzi jestem w necie początkująca. :smiley:


(Asterisk) #2

Skaner on-line ??


(22marzena) #3

tak, mks vir on-line


(Asterisk) #4

Startuje np. z głównej strony Vortalu


(Piechtor) #5

ziom tez mialem ten problem!jak naciskasz link skaner on-line na http://www.mks.com.pl to otwiera sie okno skaner.mks.com.pl.Tam jest "jezeli nie pojawiło sie nowe okno kliknij tutaj" i kliknij!powinno pomoc


(22marzena) #6

wiem, ze startuje z głównej strony własnie tak go uruchamiam, i naciskam "kliknij tutaj", jeżeli nie pojawia mi się osobne okno, ale nie wiem czy nie jest cos nie tak ;przed chwilą próbowałam zrobić scan on-line panda też ze strony vortalu i komp mi się zawiesił musiałam go zresetować i pojawił sie jakis komunikat slave hard... cośtam...fail????

musiałm całkiem wyłączyc kompa i włączyć ponownie no i strony mi się jakoś dziwnie długo ładuja no i czasami pisze na dole okna "gotowe" a strona jest pusta???


(Tomek Zamlynny) #7

a czy już miałaś ten skaner na dysku???


(Piechtor) #8

w panelu sterowania w dodaj/usun programy powinien byc zainstalowany mks vir.odinstaluj go i zainstaluj od nowa silnik i baze wirusow!

jak masz jakies pytania pisz na maila siarus@gazeta.pl