MTV Live w AQQ

Czytałem na necie że w AQQ istnieje możliwość ogladania MTV Live. Czy wiecie w jaki sposob??proszę o odpowiedz.

kami_33 a patrzyłeś tutaj ??

http://www.aqq.eu/component/option,com_ … s/gid,213/

Monczkin podana przez Ciebie wtyczka nie działa

To znaczy ??

EOT Zrestartuj AQQ i spróbuj ponownie :slight_smile:

Hmm…próbuje i próbuje i nic…poszukałem inne wtyczki dotyczące oglądania darmowych stacji i mam problem z ich zainstalowaniem…;/

Widocznie coś źle robię…może ktoś poradzić gdzie mam umieścić sciągnięty plik, by AQQ wykryło mi te stacje :]

Arizona problem polega chyba na tym, że plugin nie jest zaktualizowany. Być może stacja zmieniła sposób nadawania i dlatego nie widać obrazu.

Mam ten plugin i jakiś czas temu działało prawidłowo - tz. wyświetlał się program MTV Live.

Czy na tym polega Twój problem ??

Nowe pluginy do AQQ mają rozszerzenie *.apn, więc nie trzeba ich wrzucać - jak kiedyś - do konkretnego folderu, tylko kliknąć na nich dwa razy i same się instalują.

Nie precyzjnie się wyraźilem…chodzi o to, że niby podana wtyczka jest już w AQQ, ale np. w AQQ mam tylko takie coś jak “WapSter” i w tym tylko “WapSter TV” i tu jest tylko 1 kanał…myslalem po prostu, że po zainstalowaniu tej wtyczki, bedą posiadaczem innych darmowych kanałow…

Arizona Wapster TV a inne pluginy do oglądania “telewizji” to są dwie różne rzeczy !!

Mój bład… to w takim razie jak mogę uruchomić ta wtyczkę ?

Przeglądając opcje programu nic nie znalazłem …;/

Jak masz aqq, musisz wejść w widok i zaznaczyć tryb zaawansowany, i na samym dole programu jest taki mały kwadracik niebieski za nim czerwony, wcisnij go i wybierz plugin o nazwie TV i tam masz kanały. Wtyczka bardzo fajna jest, Viva Germany działa, MTV Live ;).

Pozdrawiam.