MU Online - problemy z rejestracją

Wpisuje dane, Klikam Submit i pokazuje mi sie takie coś

ERROR: There was a problem with your account info, please re-check and try again.

Co się dzieje??

Załóż konto według podanego linku i wszystko będzie hulać:

http://gamecenter.pl/forum/index.php?showtopic=192786

Dobra udało sie przyjeli potwierdziłem, loguję się i:

ERROR: The Username and Password combination do not seem to exist, please try again.

Jakim cudem.

biore Forgot your password i qrde każą podac odp. na pytanie takie to podaje Pizza i swoje urodziny ale qrtka jakie ja tam urodziny przy rejestracju podałem

Jak odzyskac hasło nie znając swoich zarejestrowanych danych osobowych (data urodzenia)

Złączono Posta : 23.05.2007 (Sro) 17:24

a moze jednak podając nik pomyliłem jakąś literkę.

W każdym razie JAK??

Po zarejestrowaniu na podany e-mail powinieneś dostać mail, w którym dostaniesz link do potwierdzenia rejestracji (często ląduje w folderze spam po zalogowaniu na konto przez stronkę usługodawcy). Klikasz w ten link i masz zaakceptowaną rejestrację. teraz logujesz się na konto podanym wcześniej loginem oraz hasłem i wybierasz opcję Activate dla nowego gracza.

Migrate służy do przeniesienia starego konta, którego zapewne nie masz. Po kliknięciu activate twoje konto jest w 100% sprawne i możesz wejść do gry korzystając ze ściągniętego klienta. Wybierasz jeden z dwóch światów, na którym chcesz grać i zaczynasz przygodę. Wybierając jeden świat możesz zacząć również grać na drugim, ale musisz tworzyć postać od początku. Nick postaci musi zaczynać się z dużej litery i potem co już chcesz oprócz znaków specjalnych.

Ufffffff to już chyba wszystko :slight_smile:

Pozdro i GL

Niby to wiem ale nie mogę się zalogowac na stronie i aktywowac. Pisze złe chasło nie pasuje do nicku jak pisałem wczesniej. A przy odzyskiwaniu hasła trzeba podac odp. na pytanie - to podałem - i date urodzenia a tego nie wiem bo przy rejestracji kliknąłem date na hibił trafił

Chyba ze nowe konto zaloze na inny email

Witam, mam prośbe do was, chodzi mi o zarejestrowanie konsta w MU online, ja prubowałem chyba ze 20 razy, i nic, czytałem nawet na forum jak zrobić, i nic.

więc prosibłym o rejestracje konta na Mu dla mnie, moje GG w razie powodzenia rejestracji 2138539

proszę!

A na jaką stronkę trzeba wejść żeby się zarejestrować??Błagam pomóżcie!! :frowning:

Na tą:

http://www.globalmuonline.com/

i zakładka register now

Stokrotne dzięki :stuck_out_tongue: !!