Mulący komputer oraz komunikat RUNDLL

No wiesz przy wklejaniu różne dziwne rzeczy się dzieją

No w logu jest

Powinno być OK. Teraz uruchom komputer w normalnym trybie :slight_smile:

Log wygląda na czysty.

usuń ręcznie folder C: \Qoobox oraz instalkę Combofix z dysku.

Przeczyść system oraz rejestr CCleaner

Wyłącz i włącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach. Instrukcja

Przeskanuj obszar Mój komputer Kaspersky Online Scanner Przeskanuj system daj raport na forum

lub Dr.WEB CureIt!

Skanuję Kaspersky ale już nie wierzę w cuda, nadal jest to co było, muli mam wrażenie że jest jeszcze wolniejszy, nadal wyskakuje okienko RUNDLL

i nic :frowning:

skanował chyba 2 h i nie było raportu, zgubiły się ikony, nadal jest bardzo wolny.aby załadował się windows trzeba kilka razy robić restart aby zaskoczył. Brak mi już sił :expressionless:

Możesz wybrać skanowanie Dr.WEB CureIt!

Jeśli system jest czysty a komunikat "Wystąpił błąd podczas ładowania stmctrl.dll. nadal się pojawia to chyba trzeba przeinstalować sterowniki od modemu pisałem o tym wcześniej

Jeśli chodzi o wolne działanie systemu no cóż po takiej infekcji jest to możliwe zobacz ten wątek http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=5989 sekcja Start/Zamykanie

Witam,

zrobiłam wszystko tak jak pisałeś, niestety po odinstalowaniu sterowników od modemu, wszystko powoli padało. komputer nie widział modemu, powoli przestało wszystko działać, najpierw porty USB, potem cd-rom. system odpalał już tylko poprzez użycie klawisza F8.podczas ładowania się systemu nadal pojawiał się komunikat RUNDLL. Komputer jest w naprawie.

komputer już wrócił z serwisu, nadal muli ale nie ma już wyskakującego okienka RUNDLL i wszystko w nim działa. Nie wiadomo co mu było.