Mulący się laptop np. przy graniu, odtwarzaniu prezentacji

Witam. Jeżeli umieściłem temat w złym dziale, proszę o przeniesienie.

Mam problem odnośnie laptopa. Kiedy włączam przykładowo NFS Carbon (stare, ale jare), na wysokich detalach, (nie najwyższych) po 5 minutach gry, zaczyna się ścinać niemiłosiernie (na oko- 0.5 klatki/s). Podobnie jest z efektami przy prezentacji w PowerPoincie 2007. Po włączeniu każdego slajdu, efekty ścinają się, a powinno wszystko chodzić płynnie, z takimi parametrami kompa. Sterowniki i aktualizacje systemowe/karty- najnowsze (dziś aktualizowałem), CCleanerem czyściłem, przeskanowałem antywirem- czysto. Proszę o szybką pomoc :slight_smile: Zakupiłem go ok. 2tygodni temu. Jest to Samsung 550P7C-S04PL.

Parametry:

Windows 8 64-bit

Intel Core i5 3210i 2.5-3.1Ghz

8GB RAM DDR3

GeForce GT 660M GDDR3 2GB

Intel HD Graphics 4000

Jeżeli coś jeszcze podać,to piszcie :slight_smile:

Z góry dziękuję :slight_smile:

B3ben ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Cześć,

miło byłoby ujrzeć screen z HWMonitora. Od samego zakupu masz taki problem?

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

Tak jak napisałem. Lapka kupiłem ok. 2 tygodnie temu, i nie wiem czy wcześniej był taki problem, bo to pierwsza gra na tym kompie.

Screen z HWMonitora:

http://imageshack.us/f/94/goyt.jpg/

Cześć,

jeśli te temperatury są w idlu - to karta grafiki ma troszkę za wysoką wartość. Sprawdź jakie temperatury ma w momencie zamuły.

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd