Mułek

czy sterowniki 61.77 do karty graf nvidia gf 2 mx 400 moga zamulac kompa?mam procek 1 giga,512 ramu,win xp sp2.jesli to moze byc przyczyna to jakie mam zainstalowac stery aby chodzil szybciej.

nie bardzo rozumiem… co ma sterownik od karty graficznej wspólnego z muleniem kompa :expressionless:

chyba, że chodzi ci o gry :roll:

nie odpowiednie sterowniki moga zamulac system, to ze wyszly nowe stery do danej karty graficznej nie znaczy ze sa one wlasciwe dla dla twojej trzeba sprawdzic czy sa zgodne z parametrami twojej karty

jest taki topic,ze kolo ma uzycie procka 100% non stop i ktos pisze ze moze to byc wina sterow do karty graf,ze zmianil sobie na inne i jest ok,wiec dlatego pytam.

juz nie wiem co moze mi go tak mulic,pytalam juz kiedys ale nic z tego,loga mam czystego,a np zeby uruchomic winampa,subedita,przegladarke ie lub opere,gg to czekam jakies 15sek niczym zaskoczy.

–Post 2 —

jak mam sprawdzic czy mam odpowiednie stery,jest jakis soft?


Uzywaj Funkcji Zmień. Lazikar

ta karta jest tak stara, że najodpowiedniejsze sterowniki będą z rzędu detonator 4x.xx :slight_smile:

dokładnie tak jak powiedział DUCH, stery musisz sobie zainstalować 4x.xx :smiley: Ja takie mam i mi chula jak trza :lol:

ja za najlepsze do tej karty uważam stery w wersji 5.6.x.x dlatego że na tej wersji kończy sie wsparacie dla tych kart!