Mulenie filmów/przeglądarek Windows7

Witam. Mam problem z Win7, a mianowicie strasznie mulą się przeglądarki (wszystkie oprócz Explorera). Z filmami mam podobny problem przymula się ekran. Z dźwiękiem jest wszystko w porządku. Na XP nie było tego problemu, na Viscie to samo co na 7. Wszystkie sterowniki są najnowsze.

Płyta główna: ASUS P5VD2-MX

Procesor: Intel Dual Core E6600

Grafika: GeForce 8400 GS 512MB

Proszę o pomoc.

Ile masz pamięci RAM?

Czy próbowałeś z różnymi wersjami Flash Playera?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Mam 2,5 GB RAM, a chodzi mi o filmy z komputera. Próbowałem różnych kodeków, ale nic nie pomaga. Najlepsze jest to, że Internet Explorer dobrze chodzi, a inne lipa :confused:

Sterowniki zainstalowane ?

Zainstalowane najnowsze.

Dziwne, nie powinno się tak dziać. Podaj screena z dodaj/usuń programy, może masz coś zainstalowane co tak mocno wpływa na pracę systemu ?

Wyłącz na chwilę programy zabezpieczające komputer, bo może one wpływają tak na komputer.

 

Dodatkowo powyłączaj dodatki po kolei do przeglądarek, bo tez mogą wpływać negatywnie na pracę blaszaka.