Mulenie z monitorem zewnętrznym

Witam,

mam taki problem. Ostatnio przesiadłem się z Visty na 7, gdzie nie było problemów.

Mam podłączony monitor zewnętrzny samsung P2270HD i laptop bardzo często “chrupie” i nie radzi sobie z przeglądaniem stron w internecie czy nawet z minimalizowaniem okien. Muzyki również nie da się słuchać. Problem ten wydaje się ustępować, gdy odłączę monitor zewnętrzny. Sterowniki i do karty zaistalowane, do monitora też. Próbowałem jakimiś programami typu ccleaner wyczyścić/naprawić rejestr, ale bez zmian.

niestety do monitora znalazłem tylko jeden sterownik na stronie producenta i instalacja przebiega przez mały programik z rozszerzeniem *.exe, więc nie jestem w stanie tego sterownika zainstalować “ręcznie” z poziomu menedżera urządzeń. Czy może ktoś jakoś pomóc?

Radeon MobilityHD 4670

4 MB RAM

Win 7 32 bit

Na serio 4MB ramu? ;D napiales ze zainstalowales sterowniki, ale czy najnowsze i czy specjalnie dla w7?

tak. Problem w tym, że ATI jakoś nie kwapi się z wypuszczaniem nowszych na karty mobility.

Na viście nie było tego problemu.

ztego co wiadomo, nie chyba narazie oficjalnych strerow ATI dla 7.

PS: Nie mozliwe ze masz 4 MB ramu :stuck_out_tongue: takie cos to w latach 90- byly :stuck_out_tongue:

Na pewno są takie na stronie producenta, datowane na 2009-10-29.

4 MB- oczywista omyłka pisarska myślałem, że możemy pominąć ten wątek, ale jak widzę lepiej wyjaśnić bo zaraz będziemy dopatrywać się rozwiązania w dokupieniu RAMu :stuck_out_tongue: Mam 4 GB RAM ofcourse. Give me a break, miałem dziś egzamin :lol:

wybralem windows 7 32 bity i pokazuje mi ze sterownik Vista 32 to moze nie dziala w 100% sterownik

trochę nie zrozumiałem twojej wypowiedzi :slight_smile: Jakoś mniej enigmatycznie, albo co byś radził?

Duplikujesz obraz, czy dajesz tylko monitor zewnętrzny?

rozciągam na dwa, ale nie duplikuję.

Daj tylko na monitor zewnętrzny bez rozszerzania, miałem kiedyś podobny kłopot na Viście, gdy ustawiłem lapka do korzystania tylko z monitora zewnętrznego, wszystko jak ręką odjął…

ale nie chce korzystać tylko z zewnętrznego, tylko z obydwu. Przydaje się w pracy.

ErsmPio , nazwij temat konkretnie, zgodnie z regulaminem forum. Jak muli, to wyciągnij go z brudnej wody. Inaczej temat zostanie usunięty.

to znaczy jak? “komputer wolno pracuje i się zacina, nie radzi sobie z multitaskingiem przy podłączeniu monitora zewnętrznego”? Czy może mam przepisać całą treść pierwszego posta? Zgodnie z regulaminem temat ma kojarzyć się z problemem i tak już jest. Bardziej konkretnie i zarazem krócej się już nie da.